Strona główna Konkursy Chcesz zadrżeć z wrażenia? Graj o bilety!

Chcesz zadrżeć z wrażenia? Graj o bilety!

0

22 kwietnia w CINEMA3D niespotykana okazja dla wszystkich, którzy lubią się bać. O godzinie 22:00 startuje nocny Maraton Grozy. Podczas jednej nocy widzowie będą mogli poznać 4 nowe oblicza strachu: The City of Dead Man, The Hallow, The Worry Dolls, The Canal. Każdy fan horroru spędzi w kinie fantastycznie przerażającą noc.

maraton grozy

W cyklu Maratonów Filmowych w CINEMA3D można obejrzeć perełki wybranych gatunków filmowych. Dobrane tematycznie produkcje, to gwarancja udanego wieczoru dla wszystkich pasjonatów hurtowego oglądania filmów. Już w piątek 22 kwietnia kino CINEMA3D przygotowało dla wszystkich fanów horroru, niesamowitą okazję, by całą noc drżeć ze strachu i przerażenia. Podczas nocnego Maratonu Grozy będzie można obejrzeć: The City of Dead Man, The Hallow, The Worry Dolls, The Canal.

Opisy filmów:

CITY OF DEAD MEN

Michael West próbuje uciec przed swoją mroczną przeszłością. Pomóc ma mu w tym spontaniczna podróż po Ameryce Południowej. Trafiana przedmieścia Medellin – niewielkiego miasta w Kolumbii, gdzie poznaje i zakochuję się w pięknej dziewczynie o egzotycznej urodzie – Melody. Nie przypuszcza nawet, że za sprawą tego uczucia to przed czym ucieka, dopadnie go z całą mocą.

THE HALLOW

Adam Hitchens, związany z działaniami na rzecz ochrony przyrody zostaje skierowany do Irlandii. Wraz z rodziną trafia do starego domu otoczonego przez malownicze i bezkresne lasy. Już na samym początku mieszkańcy ostrzegają go przed złem czającym się pośród drzew. Jako naukowiec wszystkie legendy o ciemnej stronie natury traktuje z dystansem. Do czasu….

WORRY DOLLS

W ciągu kilku godzin na miasteczko spada fala niczym nieuzasadnionych, drastycznych zbrodni, a wszystkich zabójców łączy jedna rzecz – naszyjniki z malutkich drewnianych lalek. Kto stoi za tymi wszystkimi zbrodniami i czym są te nieszczęsne lalki? Czy można zapobiec złu, tak by nigdy więcej się nie pojawiło? Detektyw z tego miasteczka będzie musiał odpowiedzieć na te pytania.

THE CANAL

David spokojny, ustatkowany archiwista wiódł życie spokojne. Wszystko diametralnie zmienia się, gdy spada na niego podejrzenie, że ukochana żona Alice ma romans z jednym ze swoich klientów. Dodatkowo dowiaduje się, że jego dom, to miejsce brutalnego morderstwa popełnionego w 1902 roku. Do nadwyrężonego umysłu Dawida wkrada się małymi krokami rodzaj obsesji. Co w tym wszystkim jest prawdą, co tylko rojeniem? To Demon, obłęd, czy coś jeszcze bardziej mrocznego?

Nocny Maraton Grozy w CINEMA3D, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów horroru. Bilety dostępne w kinach i na www.cinema3d.pl w cenie 25 złotych. Podczas Maratonu Grozy bezpłatna dolewka napoju zakupionego w barze.

Artykuł sponsorowany

UWAGA KONKURS!!!

Pierwsze cztery osoby, które nadeślą prawidłową odpowiedź w naszym konkursie zostaną nagrodzone pojedynczymi wejściówkami na „Maraton Grozy”, który odbędzie się w świdnickim kinie Cinema 3D już w najbliższy piątek 22 IV 2016r. Oto zadanie:

Podaj oryginalny tytuł oraz reżysera filmu uznawanego za pierwszy horror w historii kina

Na odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym [email protected] W tytule proszę wpisać „Maraton grozy”, a w treści maila podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Zwycięzców powiadomimy telefonicznie.

 

 

Poprzedni artykułKradną nasze kwiaty
Następny artykułNowe inwestycje w żarowskiej podstrefie