Strona główna Bez kategorii XXIV Rajd Książęcy – kierunek Duszniki!

XXIV Rajd Książęcy – kierunek Duszniki! [KONKURS]

0

Obowiązkowa wizyta w pijani wód mineralnych, a na deser spacer wśród fantastycznych form skalnych – „Skalnych Grzybów”. Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza na już dwudziesty czwarty Rajd Książęcy. Tym razem celem wyprawy, zaplanowanej na 19 marca, są Duszniki Zdrój. Do wygrania podwójne zaproszenie na wyjazd!

rajd książęcy

Zdjęcie ze strony www.ks-j.pl

W programie rajdu jest zwiedzanie Muzeum papiernictwa, spacer po Rynku i Zdroju: m.in. Kościół św. Piotra i Pawła, Park Zdrojowy, Dworek Chopina, Pijalna Wód, a także jeśli pogoda pozwoli przejazd do Batorowa i spacer wśród fantastycznych form skalnych – „Skalnych Grzybów”. Autokar wyruszy ze Świdnicy 19 marca o godzinie 7 rano, powrót planowany jest na 19.00. Organizatorzy zapewniają opiekę przejazd, opiekę przewodnika, bilety wstępu i ubezpieczenie. Koszt wycieczki to 40 złotych. Zapisy przyjmowane są w Informacji Turystycznej na świdnickim Rynku, tel. 74 852 02 90.

rajd Duszniki

KONKURS!

Aby zawalczyć o podwójny bilet na wycieczkę do Dusznik Zdroju, należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki był cel XXIII Rajdu Książęcego?

Na zgłoszenia pod adresem [email protected], tylko od osób pełnoletnich, czekamy do 11 marca 2016 roku. W treści maila, oprócz poprawnej odpowiedzi, należy podać imię, nazwisko i numer telefonu oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl w ogłoszeniu o wyniku konkursu, w tytule zaś – rajd Duszniki.  Wygra osoba, która jako pierwsza poda prawidłową odpowiedź.

Poprzedni artykułKrawaty, akrobaci i moda w Galerii Świdnickiej [FOTO]
Następny artykułŚwidniczanki w finale olimpiady