Strona główna Sport Piłka ręczna ŚKPR powalczy o zwycięstwo

ŚKPR powalczy o zwycięstwo

0

Wolsztyniak Wolsztyn będzie rywalem piłkarzy ręcznych ŚKPR-u Świdnica w 20. kolejce I ligi grupy A. To przeciwnik, z którym podopieczni Konrada Schneidera mogą pokusić się o powiększenie swojego skromnego dorobku punktowego. Potrzebna jest dobra gra przez pełne 60 minut, a dodatkowymi atutami z pewnością będą własny parkiet i doping kibiców, których do hali na osiedlu Zawiszów zapraszamy na godzinę 18.00 w sobotę, 19 marca.

01

Mający na koncie 13 punktów Wolsztyniak plasuje się aktualnie na dziesiątym miejscu w tabeli. Ostatnie tygodnie nie są specjalnie udane dla tej drużyny. W rundzie rewanżowej wygrała tylko raz, pokonując u siebie ostatni w tabeli MKS Mueller Grudziądz. Podobny bilans, ale zwycięstwo z nieco wyżej notowanym SMS-em ZPRP Gdańsk mają też Szare Wilki. Co ciekawe w Świdnicy spotkają się dwie drużyny rzucające najmniej bramek w lidze. Po 19 kolejkach i Wolsztyniak i ŚKPR mają na koncie dokładnie po 439 trafień. Pierwszy mecz obu zespołów w tym sezonie był, niestety, jednostronnym widowiskiem. Wolsztyniak wygrał 29:15. Był to bodaj najsłabszy występ ŚKPR-u w tym sezonie. Oby w sobotę był ten najlepszy…

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Wolsztyniak Wolsztyn, sobota, 19 marca, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 10 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18.

Poprzedni artykułZwycięstwa świdniczan
Następny artykułDebatowali o zmianach w oświacie