Strona główna Magazyn Refleksje Piękniejszy świat Beaty: Czas na… czas

Piękniejszy świat Beaty: Czas na… czas

0

Oliśka mi wjechała na ambicję ostatnio, że zbliżająca  się milowymi krokami Wielkanoc powinna być wystarczającym pretekstem do tego, aby pochować do kartonów bombkowe stroiki. W sumie nie sposób nie przyznać jej racji. To, że jeszcze w marcu wiszą u nas szczątki bożonarodzeniowych dekoracji, mogłoby być nawet rochę śmieszne. Ale nie jest, niestety.

Jajka

Uświadamia bowiem, że  czas przelatuje obok nas w tempie, jakie wprawia w zakłopotanie samo pendolino. I brakuje go dosłownie na wszystko. Na  sprzątanie i codzienne czynności. Na wspólne zjedzene posiłku. Na zabawy z ciastoliną. Na spacery i wyjście do kina. Wystarcza go jedynie na pracę, zakupy i na to, aby wieczorem paść do łóżka i w stanie ogromnego zmęczenia zasnąć.

 Przy okazji tego pięknego święta życzę więc Wam i sobie, abyśmy nie trwonili czasu na niepotrzebne rzeczy i spory, na rozpamiętywanie tego, co nas wyczerpuje i lub nas zwyczajnie psuje. Również tego, na co nie mamy wpływu. Abyśmy zauważali siebie i się pokochali. Abyśmy nie musieli składać w ofierze naszych marzeń i dążeń ludziom i sytuacjom, które tego nie chcą, nie potrzebują, nie docenią lub roztrwonią. Abyśmy znaleźli w swoim otoczeniu osoby, dla których będziemy ważni i dla których możliwość przebywania razem będzie przyjemnością. Tego życzę z serca.. ja.

Beata Norbert

Po piękne drobiazgi Beaty zapraszamy do sklepu na  atrillo.pl

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Jajka faszerowne
Następny artykułŚwiąteczny Magazyn Swidnica24.pl