Strona główna Bez kategorii Świąteczny Magazyn Swidnica24.pl

Świąteczny Magazyn Swidnica24.pl

0

Jeżeli ktoś jeszcze ma w domu stroik ze świąt Bożego Narodzenia, nie powinien czuć się zawstydzony. Na pewno nie jest osamotniony. Jak ze smutkiem zauważa Beata Norbert, autorka cyklu „Piękniejszy świat Beaty”, mamy czas na pracę, na pracę i jeszcze raz na pracę, a potem siłę tylko na to, by paść do łóżka. Czas zwolnić. Zmienić stroik na wiosenny, wielkanocny. I poczytać coś, co da przyjemność i wytchnienie.

jajka zające

A o garść ciekawych informacji i spostrzeżeń zadbali autorzy cotygodniowego Magazynu Swidnica24.p. Kacper Poradzisz w cyklu pisanych z pasją recenzji filmowych „Idziemy do kina”  zachęca do obejrzenia „Powrotu”. Klarownie tłumaczy, dlaczego warto wybrać film, który nie jest hitem albo choćby ckliwą komedią romantyczną. Zapraszamy do działu Kino.

Agnieszka Pohl w swojej „Obsesyjnej Biblioteczce” zawsze znajdzie lektury godne polecenia, a często schowane gdzieś w drugim , trzecim rzędzie za bestsellerami. Tym razem zaprasza do sięgnięcia po „Sufrażystki”. Dlaczego? Odpowiedź w dziale Książka.

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch łapie ostatnie chwile, zanim jej piękne córki staną się kobietami i szykuje dla nich potrawy dziecięce. Warto skorzystać z zabawnego pomysłu na jajka w wersji A – myszek lub B – zajączków. Jak je wyczarować, o tym w dziale Kuchnia.

I na deser felieton Beaty Norbert, która zawodowo zajmuje sie upiększaniem świata, a prywatnie – jego wnikliwą obserwacją. Tym razem rzecz o czasie, a felieton z cyklu „Piękniejszy swiat Beaty” znajdą Państwo w dziale Książka.

Magazyn jak zawsze znajda Państwo w Menu. Polecam!

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Czas na… czas
Następny artykułWielkanoc u luteranów