Strona główna Bez kategorii Walentynkowe Kino na Szpilkach

Walentynkowe Kino na Szpilkach

4

Kino na Szpilkach powraca! Już 11 lutego pierwsza w tym roku edycja. Od godziny 18:00 zapraszamy wszystkie Panie na walentynkowe spotkanie do Cinema 3D w Świdnicy.

DSCF9710

Zdjęcie archiwalne

Tradycyjnie w czwartkowy wieczór na wszystkie Panie czeka lampka szampana i partnerzy „szpilek”, którzy z pewnością postarają się, by czas przed wejściem na salę kinową spędzony był ciekawie i aktywnie. Podczas lutowej edycji będzie można skorzystać z porad pań z Centrum Dietetycznego Naturhouse czy Fitness Dieta, zadbać o urodę przed walentynkami z Sekretem Piękna, Depil Concept lub Mary Kay. Babeczki Cafe i Perfekcyjne Dekoracje zadbają o walentynkowy nastrój, a Manufaktura i Stara Szopa zaproszą do siebie na romantyczne chwile z drugą połówką. Nie zabraknie również Pań z Banku Zachodniego WBK czy Szkoły Językowej SMART.

Z nowym rokiem przyszedł również czas na nowe inicjatywy, m.in. I Bieg Kobiet czy całodniowe spotkanie dla pań pod hasłem „Pozytywna Kobieta Powinna Wiedzieć”. Podczas najbliższego Kina na Szpilkach o tych wydarzeniach opowiedzą sami organizatorzy.

Na „szpilkach” nie może zabraknąć również konkursów i oczywiście nagród. Wszystkie panie zachęcamy do nawiązania w swoim stroju do walentynek. Mile widziane motywy z „sercem” czy wszelkiego rodzaju czerwień. Panie, które zaskoczą swoim walentynkowym przebraniem, wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania będą np. vouchery do restauracji Manufaktura, Starej Szopy lub Babeczki Cafe, a więc doskonała okazja, by spędzić 14 lutego z ukochanym na romantycznej kolacji czy obiedzie. Depil Concept z Wałbrzycha przygotuje natomiast zagadkowo brzmiący konkurs „Golenie Tablicy”. Filmem, jaki będzie towarzyszył pierwszemu w tym roku spotkaniu dla pań będzie komedia romantyczna „Planeta Singli”.

Planeta Singli – Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

– Za „Planetę Singli” odpowiadają Ci sami ludzie, którzy stworzyli pierwszą część filmu „Listy do M.” , dodatkowo opinie i recenzje osób, które widziały film przedpremierowo mogą zapewnić nam, że będzie to świetne widowisko i niesamowicie inteligentna komedia, która doskonale „otworzy” Kino na Szpilkach w tym roku i wprawi nas w walentynkowy, romantyczny nastrój – zachęca Bartosz Zacharski z Cinema 3D.

Bilety na najbliższą edycję Kina na Szpilkach można kupić w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl.

KNS1

Poprzedni artykułDla kogo 1% podatku? Pomóż Mai Tyczyno
Następny artykułWorek medali pływaków Rekina w Osiecznicy