Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl na weekend

Magazyn Swidnica24.pl na weekend

0

Gdzie nie spojrzeć, czerwono od serc, róż i wszelkiej maści drobiazgów, które „trzeba mieć” w najbliższą niedzielę. Walentynki rządzą światem. I nie zabraknie ich w sobotnim magazynie Swidnica24.pl, chociaż o serduszkach nie ma ani słowa. O czym piszą autorzy?

magazyn weekendowy

W swoim piękniejszym świecie Beata Norbert uwagę znów poświęca stereotypom i …poniekąd miłości. Jaki związek z mężczyznami mają wypadki domowe i żel chłodzący? A na dodatek co to wszystko ma do rzeczy w kwestii rękodzieła? Ano ma! Zachęcamy do lektury kolejnego felietonu w cyklu „Piękniejszy świat Beaty”, który znajda Państwo w zakładce Porady.

„Moje córki krowy” – ten tytuł kojarzy się z niedawna premierą filmowa, my natomiast zachęcamy do sięgnięcia po książkę, która wyszła spod pióra reżyserki Kingi Dębskiej. Przy okazji Walentynek – to też historia miłości, miłości między siostrami i rodzicami. Więcej w dziale Książka.

I na deser – deser! Nawet niewprawna ręka da sobie radę z przepisem, zaproponowanym na święto zakochanych przez Penelopę Rybarkiewicz-Szmajduch. Jak przyrządzić pyszne ciasto czekoladowe? O tym w dziale Kuchnia.

Magazyn znajdą Państwo w menu.

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Saszetka w kubraczku
Następny artykułZłomiarze bezmyślnie zaśmiecali pobocze