Strona główna Bez kategorii Zumba dla Artura już dzisiaj! Dołącz!

Zumba dla Artura już dzisiaj! Dołącz!

0

Można się świetnie bawić i pomagać jednocześnie. Już dziś rusza Maraton Charytatywny ZUMBA DLA ARTURA! Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rehabilitację Artura Klai, podopiecznego Fundacji „Dogonić marzenia”. Do wsparcia i tańca zapraszają najlepsi instruktorzy.

Artur Klaja
Artur przeszedł dziecięce porażenie mózgowe, cierpi na niedowład kończyn, porusza się na wózku inwalidzkim. Jak mówi jego mama: „Mimo to nigdy się nie poddawał, zawsze dążył do samodzielności. Skończył liceum w Mokrzeszowie i Studium Policealne przy Zespole Szkół Mechanicznych w Świdnicy, uzyskując dyplom informatyka. Pracę dyplomową obronił na piątkę. Artur jest niezwykle pogodnym, wytrwałym i dzielnym młodym człowiekiem. Ma wielu przyjaciół, ale jego największe marzenie – by wreszcie stanąć na własnych nogach – jeszcze się nie spełniło. Nadal potrzebne są środki na rehabilitację. Co tydzień  potrzeba ok. 400 złotych.

zumba Artur
Dalsza rehabilitacja jest Arturowi niezbędna w jego dążeniu do samodzielności – pomóżmy mu razem tańcząc i dobrze się bawiąc pod okiem licencjonowanych instruktorów ZUMBY. Maraton poprowadzą
Alicja Janicka, Aleksandra Satoła, Magdalena Truszczyńska, Beata Rejek, Monika Dąbrowska, Ewelina Romańczyk, Kamila Jakubiuk, Sandra Baranowska i Ania Januszko. Imprezę objęła patronatem honorowym prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska. O dobrą zabawę zadba także zespół Marioo & DJ Teens W trakcie imprezy będą licytowane tort, karnety SPA, kolacja dla dwojga i wiele wiele więcej.

ZUMBA dla Artura

16 stycznia 2016 roku, godz. 16.00 – 19.00

Hala Sportowa przy SP 1, ul. Galla Anonima 1, Świdnica

Udział: 20 zł
Widownia: 5 zł

Cegiełki do nabycia u instruktorów lub w dniu imprezy.

Wszyscy, którzy chcą pomóc Arturowi mogą także przekazać 1 proc. z podatku:

1 % z PIT

Fundacja Dzieciom: „Zdążyć z Pomocą”, KRS: 0000037904, pole „Cel szczególny”: Artur Klaja 8782

Poprzedni artykułPosypały się mandaty
Następny artykułŚwidnickie muzeum do poprawki?