Strona główna Bez kategorii Weekendowy magazyn Swidnica24.pl poleca

Weekendowy magazyn Swidnica24.pl poleca

0

Proszę Państwa, jest zima. Mróz i śnieg, przy czym śniegu to może już wystarczy (bardzo proszę, niech pada w górach! w lasach! na polach!, ale na ulice niekoniecznie). W takich pięknych okolicznościach wyjścia są co najmniej dwa: albo natychmiast wybrać się na spacer, narty albo sanki, albo zaszyć z gorącą herbatą pod kocem i poczytać.

magazyn weekendowy

Na dobry początek dnia polecam felieton Beaty Norbert, która w swoim „piękniejszym świecie” komentuje rzeczywistość z perspektywy tkanin, ozdób, poszewek, obrusów, sakieweczek. Komentuje z poczuciem humoru i wrażliwością. Tym razem o różnicy pokoleniowej z kolorami w tle.

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch tym razem zaprasza do nowej odsłony kaczki. Kaczka w bigosie? Zdaniem czarodziejki to znakomite połączenie, niezwykle sycące w sam raz na mroźny zimowy dzień. Koniecznie trzeba zajrzeć do kuchni Penelopy.

Kto jeszcze nie wybrał się na najnowszą cześć „Gwiezdnych wojen”, wciąż ma szansę. „Przebudzenie mocy” wciąż jest w repertuarze świdnickiego Cinema 3D. Z najbardziej kasowym filmem końcówki 2015 roku zmierzył się utalentowany świdnicki gimnazjalista. Czy Kacper Poradzisz podziela zachwyt milionów fanów? Zapraszam do działu „Kino”.

A na deser polecam historię życia Sulejmana II Wspaniałego, władcy, który stał się Polakom znany po dość kiczowatym serialu, a w rzeczywistości był wybitną postacią. Więcej w dziale „Książka”

Zachęcam do lektury, życząc udanego weekendu. Magazyn znajdą Państwo na stronie głównej Swidnica24.pl.

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Szarość z detalem
Następny artykułWielkie granie dla trojga dzieci już jutro!