Strona główna Bez kategorii Weekendowy magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy magazyn Swidnica24.pl

0

Nareszcie wymarzona, zimowa pogoda! Oczywiście trzeba uważać na drogach, bo ślisko, ale w końcu można wybrać się na sanki, narty czy po prostu spacer w śniegu. A później z kubkiem gorącej herbaty oddać się lekturze.

magazyn weekendowy

Autorzy magazynu Swidnica24.pl podpowiadają, co ugotować, co poczytać, na co wybrać się do kina. Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch w swojej czarodziejskiej kuchni proponuje danie „na szybko”, w sam raz po całodniowych wędrówkach. Przyrządzenie tego spaghetti jest banalnie proste, a efekt gwarantowany. Więcej w dziale „Kuchnia”.

Kacper Poradzisz w cyklu „Idziemy do kina” tym razem z sympatia pisze o najnowszym filmie z udziałem Sylvestra Stallone. „Creed:Narodziny legendy” zdaniem młodego recenzenta warto obejrzeć i to  nie tylko dla roli Rocky`ego. Z jakiego jeszcze powodu? O tym w dziale „Kino”.

Autorka cyklu felietonów „Piękniejszy świat Beaty” tradycyjnie idzie pod prąd. Gdy wszyscy odpoczywają po przedświątecznych porządkach, Beata Norbert układa, segreguje, przenosi… Dlaczego właśnie teraz? Warto sprawdzić i przy okazji obejrzeć niebanalny, ręcznie wykonany piórnik. Zapraszam do działu „Porady”.

Jak zawsze mamy dla Państwa również sugestię, co warto poczytać. Kilka dni temu odszedł znakomity muzyk David Bowie. Za życia artysty biografię napisał Paul Trynka. Dlaczego warto po nią sięgnąć, o tym w dziale „Książka”.

Magazyn znajdą Państwo w menu.

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Porządkowanie rzeczywistości
Następny artykułWykonawca schroniska dla zwierząt wybrany