Strona główna Wydarzenia Świebodzice Świebodzice myślą już o feriach

Świebodzice myślą już o feriach

0

1 lutego rozpoczyna się zimowa przerwa w nauce dla uczniów naszego województwa. Oferta ferii w Świebodzicach jest już gotowa, a szczególnie interesująco zapowiadają się zajęcia zorganizowane przez Miejski Dom Kultury.

feie2
Tegoroczne ferie z MDK będą bardzo wyjazdowe, dzieci odwiedzą wiele ciekawych miejsc m. in. Dom Pachnący Chlebem w Raszowie, Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze; zajrzą do TVP Wrocław, gdzie będą mogli obejrzeć studia telewizyjne i zobaczyć pracę dziennikarzy. Oprócz tego obowiązkowe wyjazdy na sanki do Andrzejówki i Rzeczki, a także wizyty w Wodnym Centrum Rekreacji. Zapisy już trwają, zostały ostatnie wolne miejsca.

Na swoje obiekty zaprasza także OSiR Świebodzice sp. z o.o., tradycyjnie dla uczniów ze świebodzickich szkół wejście na krytą pływalnię będzie kosztować tylko 2 zł.

Zimowe półkolonie dla swoich uczniów organizuje także Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka. Zajęcia rekreacyjne w czasie ferii zimowych odbywać się będą od 1 do 12 lutego. Do 22 stycznia br. szkoła przyjmuje zapisy dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Karta kwalifikacyjna do pobrania ze strony internetowej placówki www.swiebodzice-sp4.edu.pl

/UM Świebodzice/

Poprzedni artykułGeoradar na świdnickim Rynku
Następny artykułPiękne kadry ze Świdnicy