Strona główna Bez kategorii Niezwykłe kalendarze, ważny cel

Niezwykłe kalendarze, ważny cel

0

Rok 2015 Stowarzyszenie Świdnickich Mam „Mamy co kochamy” zakończyło mocnym akcentem. Przygotowały wyjątkowy kalendarz z pięknymi zdjęciami mam karmiących oraz chustonoszących w różnych miejscach naszego miasta. Ze stu egzemplarzy zostało jeszcze ponad 30, w cenie 45 zł każdy. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie 5-letniej Emilki Pawlak. Mamy zachęcają do kupna!

kalendarz_Mamy

– Zdjęcia do kalendarza wykonało studio Biały Kadr, a nad oprawą graficzną czuwał Krzysztof Odachowski – mówi Judyta Odachowska, wiceprezes Stowarzyszenia. – Kalendarze zostały wydrukowane dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta w Świdnicy, za co serdecznie włodarzom dziękujemy. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację 5-letniej Emilii Pawlak, która od urodzenia cierpi na hydranencephaly – rzadką wadę mózgu. – Chcemy jej w ten sposób nieco ulżyć w trudach codziennego życia – podkreśla pani Judyta. – Nakład kalendarzy to zaledwie 100 sztuk, co czyni go naprawdę unikatowym.

Ostatnie kalendarze można kupić w Informacji Turystycznej w Rynku lub  po przesłaniu zamówienia na adres: [email protected]

Poprzedni artykułWykorzystali otwarte drzwi
Następny artykułDziś pierwszy sparing piłkarzy Polonii-Stali