Strona główna Bez kategorii Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Kot w celofanie, sukienka plus czerwona szminka, słone migdały w słodkich daktylach…. Uff, autorki cotygodniowego magazynu Swidnica24.pl nie mają chwili oddechu przed świętami, ale mimo wszystko szukają spokoju i równowagi. Jak?

magazyn weekendowy

W „Piękniejszym świecie Beaty”, pełnym pięknych ozdób, pachnących saszetek, aniołów, poduszek i patchworków, trwa armagedon. Dla Beaty Norbert grudzień to czas najcięższej pracy dla wszystkich, którzy zamarzyli o wyjątkowych, unikalnych prezentach. Zdarza się, że i kot zaplącze się do pakowanego właśnie zamówienia. Co autorka felietonu robi, by jednak nie zwariować? Zachęcamy do lektury najnowszego felietonu „Wrzuć na luz”.

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch szarość wieczorów ociepla światłem świec i jak zawsze na poprawę nastroju ma kulinarne przepisy. Tym razem łączy słone z bardzo słodkim i zapewniam, ze jest to wyjątkowo udany mariaż! Szczegóły w najnowszym przepisie „Daktylowe koreczki”.

Anna Dynowska ze swojej przepastnej szafy wyjęła sukienkę w hiszpańskim stylu i przekonuje, ze kobieta przy świątecznym stole wcale nie musi być nadobna matroną. O tym, jak zaszaleć modowo w święta, Anna pisze w „Stylowych wariacjach”.

Zachęcam do lektury, życząc udanego weekendu. Magazyn znajdą Państwo na stronie głównej Swidnica24.pl.

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Wrzucam na luz
Następny artykułŚwidnica w ruchomej szopce