Strona główna Wydarzenia Świdnica Piękny taniec w Paryżu

Piękny taniec w Paryżu

0

Anna Wojas wraz z mężem Tomaszem znów wspaniale reprezentowała Polskę na międzynarodowym turnieju. Nauczycielka świdnickiego I LO od lat zdobywa laury w tańcach standardowych. Tym razem para znakomicie wypadła w Paryżu podczas Mistrzostw Świata WDC 2015 w Disneyland Resort Paris.

taniec 1

Można krótko powiedzieć: najlepsi sędziowie (wielokrotni mistrzowie Świata i Europy), najlepsza muzyka i najlepsze tancerki i tancerze. Taka zresztą argumentacja rozbrzmiewała przed każdym blokiem tanecznym, jednym dodawała pewności, innym uginała nogi, nikogo nie pozostawiała obojętnym.

taniec
W Paryżu w Mistrzostwach Świata WDC w turnieju wzięli udział jako reprezentanci Polski P Anna i Tomasz Wojasowie, aktualni Mistrzowie Polski w Tańcach Standardowych w kategorii senior ower 40. Pary rywalizowały w tańcach standardowych i latynoamerykańskich oraz wielu innych stylach tanecznych. Z całego świata zjechali się tancerze i miłośnicy tańca, by obejrzeć ten piękny spektakl. W kategorii World Over 40 Senior Ballroom (taniec standardowy) Anna Wojas  i Tomasz Wojas wytańczyli 13. miejsce. W tej kategorii startowało blisko 50 par. Jest to wielki sukces w debiucie na Mistrzostwach Świata i para nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, a właściwie nie postawiła ostatniego kroku.

Poprzedni artykułWciąż zapominają o odblaskach
Następny artykułAtrakcje z Mikołajem w Galerii Świdnickiej