Strona główna Bez kategorii Atrakcje z Mikołajem w Galerii Świdnickiej

Atrakcje z Mikołajem w Galerii Świdnickiej

0

Galeria Świdnicka przygotowała dla najmłodszych mieszkańców świąteczne atrakcje. W każdy weekend, aż do świąt, w galerii będzie dominował mikołajowy nastrój. To za sprawą wspólnych zabaw z drużyna Mikołaja. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci na moc atrakcji.

mikołaj 4;3

W programie:

–Strefa Artystyczna – warsztaty kreatywności dla dzieci, czyli jak zrobić prosto i szybko upominek lub świąteczną ozdobę;

–Strefa Ruchu – świąteczne zabawy i konkursy ruchowe (wyścigi reniferów, bieg z prezentami, śnieżna bitwa i inne);

–Strefa Tańca i Piosenki – nauka piosenek i tańców dla dzieci o tematyce świątecznej i zimowej ze specjalnym blokiem „Twój Mikrofon”;

–Elfica i Bałwanek zamykający dzieci w Bańkach Gigantach, świąteczne makijaże i tatuaże dla dzieci z mieniącymi się brokatami, kolorowe balony, quizy i zagadki zespołowe o tematyce zimowej i świątecznej, wspólne ubieranie choinki.

A na 6 grudnia zaplanowano spotkanie ze św. Mikołajem i Śnieżynką przy asyście Elfów, blok tańców i piosenek, quiz mikołajowy i mnóstwo upominków do rozdania. Tego dnia Galerię Świdnicką odwiedzi również Zespół Pieśni i Tańca „Mały Jubilat”, który wraz z przyjaciółmi wystąpi ze specjalnie przygotowanym blokiem mikołajkowym.

Drużyna Mikołaja zaprasza do Galerii Świdnickiej w najbliższe 3 soboty i niedziele w godz. 13:00 – 17:00.

mikołaj

 

Poprzedni artykułPiękny taniec w Paryżu
Następny artykułŚwidnicka Kolęda rozpoczęta [FOTO/PROGRAM]