Strona główna Sport Piłka ręczna Zwycięska passa młodzików ŚKPR-u

Zwycięska passa młodzików ŚKPR-u

0

Trzecią wygraną z rzędu odniósł zespół młodzików trenera Wiesława Iwanio. Po zwycięstwach z Chrobrym II Głogów i Moto-Jelczem Oława świdniccy piłkarze ręczni pokonali na własnym parkiecie Żagiew Dzierżoniów.

ŚKPR

W rozegranym w poniedziałek, 16 listopada spotkaniu ŚKPR wygrał 35:19 (17:11). O wysokim zwycięstwie zadecydował znakomity okres gry na początku drugiej połowy. Przez szesnaście minut ŚKPR stracił tylko trzy bramki, a zdobył aż piętnaście. Żagiew dotrzymywała kroku do 20. minuty – 11:10 dla gospodarzy. Następny mecz młodzików starszych już w czwartek, 19 listopada ma wyjeździe z Zagłębiem Lubin.

ŚKPR I Świdnica – Żagiew Dzierżoniów 35:19 (17:11)

ŚKPR I: Zerka, Korbut – Pietraszek 8, Hliwa 7, Kryśpiak 6, Bal 4, Wieczorek 3, Stadnik 2, Mleko 2, Wojewodzic 1, Fiłonowicz 1, Szczepański 1