Strona główna Bez kategorii Świąteczne Kino na Szpilkach

Świąteczne Kino na Szpilkach [FOTO]

2

Bożonarodzeniowy nastrój, wręczenie „szpilkowych” statuetek, wielu wystawców, a na deser seans -„Listy do M.2” – to wszystko czekało na panie, które wzięły udział w ostatniej już w tym roku edycji Kina na Szpilkach. Kino Cinema 3D tradycyjnie zapełniło się płcią piękną, na które czekało wiele atrakcji oraz konkursy.

Szpilki - 19.11 (15)

W holu kina panie degustowały smakołyki serwowane przez Diabelski Burger, Stara Szopę i Babeczki Cafe. O coś dla ciała i ducha zadbały salony kosmetyczne -Łukowa Beauty i Sekret Piękna.  O relaks zaś – Magia dotyku i Marconi Medica, którzy oferowali masaże, a także Mydlarnia u Franciszka, która prezentowała swój naturalny asortyment.

Po raz pierwszy w historii Kina na Szpilkach wręczono statuetki – Złotą Szpilkę oraz honorowe Słodkie Szpilki. Ta pierwsza trafiła do MKS Świdnica. Słodkie Szpilki trafiły do Katarzyny Dzwoniarskiej, Violetty Mazurek oraz obecnej prezydent Beaty Moskal-Słaniewskiej za pomysł i wcielenie go w życie ponad 3 lata temu cyklicznego spotkania dla pań w kinie.

Listopadową edycję Kina na Szpilkach zakończył seans polskiej komedii „Listy do M.2”. Następne „szpilki” zaplanowano na Dzień Kobiet 2016.

/NM/

fot. Łukasz Kufner

Poprzedni artykułDzień Praw Dziecka: Eksperci dla rodziców
Następny artykułPiosenka na tysiąc głosów [POSŁUCHAJ]