Strona główna Bez kategorii Targi zakończone, ale praca wciąż czeka

Targi zakończone, ale praca wciąż czeka

0

Ponad sześćset osób odwiedziło I Transgraniczne Targi Pracy w Świdnicy. W hali lodowiska na poszukujących zatrudnienia czekali przedstawiciele 41 firm, w większości niemieckich.

011

Pracodawcy z Polski, Czech i Niemiec szukali chętnych do pracy w branży budowlanej, mechanicznej, elektromechanicznej, IT, hotelarskiej albo np. opiekunów osób starszych. Wybór w ramach 300 różnych ofert pracy był spory, a każdy, kto nie znał języka niemieckiego, mógł skorzystać z pomocy tłumaczy. Jeśli nie udało się przyjść na środowe targi, szanse na skorzystanie z propozycji części firm nie są stracone

Można skorzystać z nowej usługi CV ON-LINE. Do 9 października 2015 r. na adres [email protected] można przesłać CV w języku niemieckim, koniecznie ze wskazaniem nazwy pracodawcy i nazwy stanowiska.

AKTUALNY SPIS PRACODAWCÓW POD LINKIEM:
www.eures.dwup.pl/aktualnosc-64-ix_polsko_czesko_niemieckie.html

***

IX Transgraniczne Targi Informacyjno-Rekrutacyjne są sztandarowym działaniem Partnerstwa Eures-TriRegio i są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu EaSI. Zorganizowali je doradcy Eures Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przy wsparciu Powiatu Zgorzeleckiego i Świdnickiego, a także Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu i Świdnicy.

/opr.red./

Zdjęcia Łukasz Kufner

Poprzedni artykułBalon nie poleci, mistrzostwa odwołane
Następny artykułStadion doczeka się przebudowy