Strona główna Bez kategorii Strategia i odpowiedzialność – bezpłatna konferencja

Strategia i odpowiedzialność – bezpłatna konferencja

0

Już dzisiaj, 12 października 2015 r. w teatrze w Świdnicy eksperci spotkają się z przedsiębiorcami i mówić będą o dobrych praktykach w rozwoju biznesu na Dolnym Śląsku. Wszystko za sprawą bezpłatnej konferencji „Strategia i odpowiedzialność w biznesie”, którą Fundusz Regionu Wałbrzyskiego przygotowuje wspólnie z Miastem Świdnica i innym partnerami.

konferencja
Bezpłatna konferencja zaplanowana na poniedziałek, 12 października 2015r., w godz. 16:00-18:00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury (Rynek 43, Świdnica) będzie zastrzykiem wiedzy, cenną płaszczyzną wymiany doświadczeń, a także okazją do nawiązania kontaktów biznesowych.
Skupimy się przede wszystkim na kierunkach działań w drodze do budowania społecznej odpowiedzialności wśród małych i średnich firm. Na bazie praktycznego przewodnika, wskażemy także jak budować strategię w biznesie – wylicza Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. W trakcie spotkania przedstawione zostaną korzyści płynące z wdrożenia CSR (Corporate Social Responsibility), czyli odpowiedzialnego biznesu ze wskazaniem dobrych praktyk wśród dolnośląskich przedsiębiorstw. Zaplanowana jest także debata przedsiębiorców, którzy z uczestnikami podzielą się własnymi doświadczeniami w realizowaniu pomysłów biznesowych.

Konferencja kierowana jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą, zarządzają firmą, albo planują założyć własny biznes. –Zapraszamy tych, którzy szanse rozwoju swojego przedsiębiorstwa upatrują w wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych metod zarządzania, marketingu, projektowania usług, etyce biznesu, wspieraniu lokalnej społeczności, tworzeniu nowych miejsc pracy – mówi Robert Jagła. – Na naszym spotkaniu powinny pojawić się również osoby, które w firmach odpowiadają za rozwój oraz kreowanie wizerunku – dodaje.

W ramach wydarzenia zaplanowane są wystąpienia przedstawicieli świata biznesu oraz praktyczne warsztaty. Wśród prelegentów konferencji znajdzie się między innymi ceniony mówca Paweł Tkaczyk, prezes agencji brandingowej MIDEA, specjalista od marketingu uhonorowany w 2011 roku nagrodą Człowieka Roku Polskiego Marketingu. Paweł Tkaczyk to ekspert od rywalizacji – stosowania mechanizmów gier w marketingu oraz narracji – sprzedawania za pomocą opowieści. Autor dwóch bestsellerów – „Zakamarki marki”, która zdobyła tytuł Marketingowej Książki Roku oraz „Grywalizacja”, która zdobyła pierwsze miejsce na liście bestsellerów OnePress.
Szczegółowe informacje: www.naszbiznes24.pl, tel. 603 60 60 70

Poniedziałek, 12 października 2015r., w godz. 16:00-18:00 – Świdnica, Teatr (Rynek 43)
Program konferencji „Strategia i odpowiedzialność w biznesie”
16:00 – rozpoczęcie konferencji
Prezentacja oferty inwestycyjnej Miasta Świdnicy – Małgorzata Karamara, Gmina Miasto Świdnica
Uwolnij potencjał Twojej firmy z COMARCH ERP 2.0 – Ewelina Jamińska – UNIWERS.COM partner COMARCH S.A.
Pentair Poland Sp. z o.o. – firma społecznie odpowiedzialna – Paweł Celmer, Pentair Poland Sp. z o.o.
Zawsze właściwe drzwi to dewiza sieci Enterprise Europe Network – Anna Izbińska, Enterprise Europe Network, Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
CSR, czyli biznes odpowiedzialny społecznie z perspektywy praktyka – Małgorzata Kwiecień, SKC Haas Polska Sp. z o.o.
Strefa odpowiedzialnego biznesu – Barbara Kaśnikowska, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park” Sp. z o.o.
Postaw na swój biznes – innowacje, rozwój, miejsca pracy – Robert Jagła, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego
Jak budować strategię w biznesie? Praktyczny przewodnik – Paweł Tkaczyk, Midea
ok. godz. 18:15 – bankiet, rozmowy kuluarowe

Poprzedni artykułBędzie alarm dla powiatu?
Następny artykułKonflikt nie musi kończyć się sądem