Strona główna Sport Inne Srebrny Nitaj Stelmach

Srebrny Nitaj Stelmach [FOTO]

0

Czterech fighterów z sekcji MMA UKS-u Taekwondo Gryf Świdnica wystartowało 17 października w Bielawie w ogólnopolskich zawodach NO-GI organizowanych jak co roku przez Norberta Warchoła z klubu Junior Dzierżoniów. W składzie naszej drużyny chwytaczy znaleźli się Kacper Jamrozik, Tomasz Kowalczyk, Sebastian Manugiewicz oraz instruktor Nitaj Stelmach. Kierownikiem ekipy był Waldemar Zdebski.

IMG_7655

Najlepiej z naszej czwórki spisał się Nitaj Stelmach, który zdobył srebro w niebieskich pasach, natomiast Sebastian Manugiewicz , który w pierwszej walce zdecydowanie zdominował swojego przeciwnika, w drugiej nieznacznie uległ zawodnikowi z klubu Forca Brava. O pechu może mówić Tomasz Kowalczyk, który dwukrotnie przegrywał po dziwnych decyzjach sędziego, natomiast Kacper swój pierwszy start w zawodach musi zaliczyć na poczet doświadczenia.

Impreza jak co roku stała na bardzo wysokim poziomie sportowym. Start w zawodach był współfinansowany z dotacji Gminy Miasto Świdnica, natomiast nasze treningi możemy prowadzić na dogodnych warunkach w III LO dzięki uprzejmości dyrektora Krzysztofa Frączka – wyznaje Waldemar Zdebski z UKS-u Taekwondo Gryf Świdnica.

Poprzedni artykułKto z powiatu świdnickiego chce do parlamentu?
Następny artykułTurystyka mechanizmem napędzającym? [GALA/FOTO]