Zakończona ostatnio Walimska Jesień – czwarta eliminacja Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów zwieńczyła zmagania kierowców w tym cyklu. Wysokie lokaty zajęli zawodnicy Świdnica Rally.
Kierowcy przez cały sezon rywalizowali w siedmiu klasach. W większości z nich punktowali świdniccy zawodnicy. W klasie I najniższe miejsce na podium zajął Grzegorz Trzeciak, a cały cykl na 8. miejscu zakończył Mariusz Kondraciuk. Klasa II była najliczniej reprezentowana przez kierowców Świdnica Rally. Drugie miejsce zajął Krzysztof Trybus, a tuż za podium uplasowali się Piotr Satała i Patryk Jarzyna. Na 7. miejscu puchar zakończył Leszek Bernacki. W klasie IV wicemistrzem Gór Sowich został Marcin Zelek. Kolejny z zawodników ze Świdnicy – Mateusz Durlik cały cykl zakończył na 10. pozycji w klasie. W końcowej klasyfikacji sezonu w historycznej klasie KDL odpowiednio 9. i 10. miejsce zajęli Adam Tomaszewski i Maciej Staffer.
/Grzegorz Klimowski, FOTO: Piotr Knysak, Roman Podfigórny/
























![Już w ten weekend ogólnopolskie zmagania siatkarskie [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2024/11/siatkowka-I-Ogolnopolski-Turniej-o-Puchar-Prezesa-LZS-23-238x178.jpg)



![Pożar sadzy w kominie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/page-9-100x75.jpg)

![Kolizja ambulansu z osobówką w Mrowinach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/page-8-100x75.jpg)


![Koncert Wiedeński 2 Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/001-100x75.jpg)
![Wyjątkowy koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)