Strona główna Sport Moto Rajdowy Puchar Sudetów zakończony

Rajdowy Puchar Sudetów zakończony [FOTO]

0

Zakończona ostatnio Walimska Jesień – czwarta eliminacja Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów zwieńczyła zmagania kierowców w tym cyklu. Wysokie lokaty zajęli zawodnicy Świdnica Rally.

12122401_678764122255024_3579271973089030196_n

Kierowcy przez cały sezon rywalizowali w siedmiu klasach. W większości z nich punktowali świdniccy zawodnicy. W klasie I najniższe miejsce na podium zajął Grzegorz Trzeciak, a cały cykl na 8. miejscu zakończył Mariusz Kondraciuk. Klasa II była najliczniej reprezentowana przez kierowców Świdnica Rally. Drugie miejsce zajął Krzysztof Trybus, a tuż za podium uplasowali się Piotr Satała i Patryk Jarzyna. Na 7. miejscu puchar zakończył Leszek Bernacki. W klasie IV wicemistrzem Gór Sowich został Marcin Zelek. Kolejny z zawodników ze Świdnicy – Mateusz Durlik cały cykl zakończył na 10. pozycji w klasie. W końcowej klasyfikacji sezonu w historycznej klasie KDL odpowiednio 9. i 10. miejsce zajęli Adam Tomaszewski i Maciej Staffer.

/Grzegorz Klimowski, FOTO: Piotr Knysak, Roman Podfigórny/