W związku z dniem Wszystkich Świętych i Półmaratonem Świdnickim wprowadzono zmiany w funkcjonowaniu świdnickiego lodowiska przy ulicy Śląskiej.
W niedzielę 1 listopada lodowisko będzie nieczynne. 7 listopada (sobota) w związku z I RST Półmaratonem Świdnickim na ślizgawki zapraszamy dopiero od godziny 17.00. – Wszystkie uciążliwości zrekompensujemy gościom otwarciem obiektu w środę 11 listopada (Narodowy Dzień Niepodległości). Podobnie jak w soboty i niedzielę lodowisko będzie wówczas czynne już od godziny 8.00. Pierwsza ślizgawka – promocyjna (120 minut w cenie jednego biletu), a kolejne rozpoczną się o 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30 i 20.00 – mówi Przemysław Grzyb z OSiR-u.

![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








