Strona główna Sport Piłka nożna III liga piłkarska: Relacja live z Mostek. Kibicujemy świdniczanom!

III liga piłkarska: Relacja live z Mostek. Kibicujemy świdniczanom!

0

Punktualnie o 14.00 rozlegnie się pierwszy gwizdek sędziego Bartosza Rudkowskiego prowadzącego mecz 15. kolejki piłkarskiej III ligi dolnośląsko-lubuskiej pomiędzy Formacją Port 2000 Mostki a Polonią-Stal Świdnica. Jesteśmy z naszymi piłkarzami przeprowadzając tekstową relację live. Prosimy pamiętać o odświeżaniu strony.

005

Do rozpoczęcia meczu kilkanaście minut.

Skład Formacji: Tomczak, Bebeto, Górski, Iwan, Juchacz, Kaźmierowski, Mycan, Skiba, Piosik, Świtała, Stefanowicz. Na ławce: Kuta, Ojikutu, Małecki, Lawal, Pierzyński, Nowakowski, Marcinkiewicz

Skład Polonii-Stali: Stitou, Salamon, Luber, Truszczyński, Jaros, Borowy, Szuba, Morawski, Ł. Kot, Kukla, Tarnov. Na ławce: B. Kot, Sudoł, Kohut, Gładysz, Ciuba, Kozachenko, Tobiasz

Zawody posędziuje Bartosz Rudkowski z Kolegium Sędziów Zielona Góra

Piłkarze obu ekip wrócili na chwilę do szatni i za moment wybiegną na murawę

Dobra warunki, do gry, kilka stopni na plusie i bez deszczu

Za moment rozpoczynamy spotkanie, którego stawką są kolejne punkty na boiskach III ligi

Rozpoczynamy mecz

2′ – dość mocne rozpoczęcie pojedynku, niezwykle twarda walka w środkowej części boiska, widać że nikt nie zamierza dziś odstawiać nogi

4′ – z 20 metrów uderzał Mycan, piłka poszybowała wysoko nad świdnicką bramką

6′ – świetna akcja Formacji, Juchacz urywa się na prawym skrzydle dogrywa na 6. metr do Piosika, który na nasze szczęście przestrzelił!

7′ – rzut rożny dla Polonii-Stali – niestety bez zagrożenia dla bramki Tomczaka

9′ – strata rywali, Morawski na 20. metrze próbował szukać Kukli, a chyba niepotrzebnie, bo można było pokusić się o uderzenie

12′ – bardzo dobra okazja świdniczan, Kukla uderza niestety tylko w boczną siatkę

15′ – ostry faul Juchacza, grę wznowi z rzutu wolnego Jaros

16′ – Kot próbował dośrodkowywać, wyszedł z tego strzał, ale nie zaskoczył Tomczaka

18′ – z dystansu kropnął Szuba, piłka obiła jednego z przeciwników

20′ – trafiamy do siatki!!! Niestety chorągiewka w górze – spalony. Kukla bardzo dobrze dograł do Tarnova, który pakują piłkę głową do siatki był na pozycji spalonej… Niestety

22′ – bardzo ostre starcie Bebeto z Borowym. Nasz zawodników już się podniósł, Brazylijczyk wciąż leży na murawie

24′ – wracamy do gry, na murawę wraca również Brazylijczyk grający w Formacji

27′ – Górski mocno uderzył z 25 metrów, piłka kilka metrów mija lewy słupek bramki Stitou

30′ – niestety tracimy gola. Kukla zbyt długo zwlekał z wybiciem piłki, tę wygarnął mu Juchacz, zagrał do Kaźmierowskiego, a ten precyzyjnym strzałem od słupka trafił na 1:0!!! Formacja na prowadzeniu

34′ – strata Lubera, strzał Piosika – niecelny

37′ – Juchacz -żółta kartka

40′ – instynktownie zaskoczyć bramkarza Formacji próbuje Kot, lecz piłka minimalnie mija poprzeczkę bramki Portowców

41′ – z kontrą wychodzą świdniczanie, Tarnov osaczony przez defensorów traci piłkę

43′ – Szuba huknął z rzutu wolnego – prosto w mur

45′ – Kaźmierowski próbował bezskutecznie zaskoczyć naszego bramkarza

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1

rozpoczynamy drugą połowę. Bez zmian w składach

48′ – bardzo groźnie pod świdnicką bramką, Stefanowicz uderzył jednak minimalnie niecelnie

51′ – fantastyczna okazja Polonii-Stali na wyrównanie. Tarnov dobrze dograł do Kukli, ten nawinął jednego z obrońców i strzelił minimalnie niecelnie

52′ – Luber główkuje niecelnie

53′ – Tobiasz zastępuje w naszym zespole Morawskiego

56′ – Ciuba zastępuje Kota

58′ – kontra świdniczan zakończona niedokładnym dograniem Szuby do Ciuby

62′ – żółta kartka dla Szuby

65′ – kolejna żółta kartka w naszej ekipie – Tobiasz

68′ – składna akcja Formacji, ale będzie tylko rzut rożny

68′ – piłka ociera się o jednego z naszych obrońców – jeszcze jeden rożny

69′ – piłkę po kolejnym kornerze łapie Stitou

71′ – żółtą kartkę ogląda Iwan

73′ – błyskawiczna akcja Portowców zakończona sukcesem! Juchacz świetnie dograł w pole karne z prawego skrzydła, a tam nogę dostawił Piosik wyprowadzając rywali na prowadzenie 2:0!!!

76′ – żółty kartonik obejrzał przed momentem Kukla

78′ – zmiana w Polonii-Stali: Kohut zmienia Tarnova

78′ – z 18 metrów przymierzył Piosik, górą w tym pojedynku Amin Stitou

79′ – zmiana w Formacji. Małecki za Kaźmierowskiego

81′ – Kohut bardzo dobrze minął obrońcę, ale jego uderzenie wyłapał Tomczak

82′ – Gładysz w miejsce Kukli

85′ – bardzo mocno z dystansu uderzył Borowy, piłkę zblokował jeden z obrońców i ta padła łupem Tomczaka

86′ – Nowakowski zastępuje Stefanowicza

89′ – Szuba huknął z 16 metrów. Bramkarz nawet nie drgnął, niestety piłka o centymetry minęła bramkę ekipy z Mostek

90′ – Pierzyński w miejsce Mycana