Po wiosenno-letniej przerwie ruszył kolejny sezon na świdnickim lodowisku. Pierwsza ślizgawka w hali przy ulicy Śląskiej rozpoczęła się dzisiaj o ósmej. Codziennie amatorzy łyżew będą mogli szaleć aż do 20.00. Na chętnych czeka także wypożyczalnia łyżew i kasków.
sezonie będą obowiązywały te same ceny co przed rokiem. W tygodniu za godzinną ślizgawkę trzeba zapłacić od 3 do 6, a w weekendy (obowiązują od piątku po południu) od 4 do 8 złotych. Karnet dziesięciowejściowy to wydatek rzędu 60 (normalny) i 30 złotych (ulgowy). Z ulg mogą korzystać dzieci, młodzież szkolna i studenci za okazaniem ważnej legitymacji. Na miejscu można zaopatrzyć się w kask ochronny, wypożyczyć lub naostrzyć łyżwy. W obiekcie honorowane są karty Multisport lub Fitprofit. Tradycyjnie specjalna oferta zniżkowa przygotowana jest dla szkół.
Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek: 8.00-21.00. W godzinach 8.00-14.30 ślizgawki dla szkół i grup zorganizowanych (wymagana wcześniejsza rezerwacja tel. 74 856 94 63). Ślizgawki ogólnodostępne: 15.30, 17.00, 18.30, 20.00
sobota-niedziela, święta, ferie zimowe: 8.00-21.00. Ślizgawki ogólnodostępne: 8.00-10.00 (promocja 120 minut w cenie jednego biletu), 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00
/OSiR, opr. red./
Zdjęcia Artur Ciachowski
















![Świdnicki basen letni oblegany. W sobotę temperatura może sięgnąć 38 stopni Celsjusza [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Swidnica-basen-letni-2026.06.27-12-238x178.jpg)
![Magia nocy świętojańskiej zawitała do Parku Centralnego [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Obrzed-Nocy-Swietojanskiej-w-Parku-Centralnym-2026.06.26-mix-238x178.jpg)







