Strona główna Bez kategorii Wyreżyserują wypadek na torach

Wyreżyserują wypadek na torach

0

Będzie bardzo realistycznie, bo scena ma przemówić do wyobraźni kierowców. Już w ten weekend w Jaworzynie Ślaskiej  zostanie zrealizowana II edycja Inscenizacji Wypadku Kolejowego na przejeździe kolejowym.

wyp

Zdjęcie FB SMKJ

W sobotę 12 września  na jednym z przejazdów kolejowych na gminnej bocznicy  Jaworzyna  Śląska – Pastuchów na ulicy Spółdzielczej o godzinie 15:00 dojdzie do uszkodzenia pojazdu drogowego, w który uderzy pociąg. Świadkowie wydarzenia wezwą służby ratunkowe i rozpocznie się akcja ratunkowa – informują organizatorzy.

Ponadto 12 i 13 września będą realizowane okazjonalne przejazdy po gminnej bocznicy na pokładzie „Złotego Pociągu”.
W sobotę w godzinach  12:00 do 14:30 oraz od 16:00 do 19:00, w niedzielę  od godziny 13:00 do godziny 19:00.

Start okazjonalnego „Złotego Pociągu” z przejazdu kolejowego w Jaworzynie Śląskiej zlokalizowanego na ulicy Ceglanej w Jaworzynie Śląskiej. Przejazdy będą bezpłatne.

Organizatorem przejazdów i inscenizacji jest  Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Jaworzynie Śląskiej. Partnerzy II edycji Inscenizacji Wypadku Kolejowego: Państwowa Straż Pożarna w Świdnicy, OSP Jaworzyna Śląska, OSP Nowice, Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy, Pogotowie Ratunkowe w Świdnicy, firma CAR-STAL Świdnica, Rolnicza Spółdzielnia im. Przełom w Pastuchowie.

/opr. red./

inscenizacja wypadku

Poprzedni artykułMizerne zainteresowanie referendum
Następny artykułNiszczyli co popadnie