Strona główna Bez kategorii Parada motocykli przejedzie przez Świdnicę

Parada motocykli przejedzie przez Świdnicę

0

W sobotnie południe, 5 września, rozpocznie się widowiskowy przejazd jednośladów w Świdnicy. Po rocznej przerwie wraca Motorfestiwal, organizowany przez klub Rider Świdnica. Podczas parady będą przejściowe utrudnienia dla pozostałych kierowców.

Motorfestiwal 2013_16

Zdjęcie z Motorfestiwalu 2013

Miłośnicy motocykli zaczną przejeżdżać do Świdnicy już dzisiaj. Sercem zlotu jak zawsze będzie teren świdnickiego Ośrodka Sportu i i Rekreacji przy ulicy Śląskiej. W IX edycji Motorfestiwalu w 2013 roku brało udział aż 300 motocyklistów, można się spodziewać, że nie mniej będzie na jubileuszowym zlocie.

motory plakat

5 września z ulicy Śląskiej w samo południe ruszy parada jednośladów. Pojadą ulicami Westerplatte, 1 Maja, Chrobrego, Kotlarską do Rynku, gdzie zostanie zorganizowany pokaz motocykli. Każdy będzie mógł obejrzeć ryczące maszyny, porozmawiać z ich właścicielami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Po pokazie wszyscy wrócą na Śląską. Przejazd ulicami: Grodzką, Muzealną, Żeromskiego, przez plac Grunwaldzki i dalej ulicami Wałbrzyską, Pionierów Ziemi Świdnickiej. Paradę będzie zabezpieczała policja.

Poprzedni artykułTłumy na koncercie dla hospicjum [VIDEO]
Następny artykułGokarty w Galerii Świdnickiej