Strona główna Bez kategorii OSiR czekają spore zmiany

OSiR czekają spore zmiany [FOTO]

9

Na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpoczęła się budowa parkingu na 66 miejsc postojowych. Inwestycja powstaje obok hali lodowiska, a jej wykonawcą jest firma ze Świdnicy. To nie jedyne zmiany, do jakich dojdzie na świdnickim OSiR-ze, w przyszłym roku mają ruszyć prace związane m.in. z renowacją głównej płyty stadionu.

CSC_6035 (2)

Teren, na którym do tej pory zaparkować można było samochód w sąsiedztwie hali lodowiska, zostanie przebudowany. Powstaną tam nowe miejsca postojowe z nawierzchni wykonanej z kostki betonowej, uporządkowana zostanie także najbliższa okolica parkingu. Prace powinny zakończyć się do 6 listopada. Koszt przebudowy to około 330 tys. zł.

To początek inwestycji, jakie w najbliższych latach będą realizowane na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Chcemy odnowić i unowocześnić obiekty sportowe na jego terenie, które od lat nie były remontowane. Zaczynamy małymi krokami w tym roku, aby w kolejnym wejść z poważniejszymi inwestycjami, takimi jak przebudowa stadionu głównego oraz znajdujących się tam trybun – mówi Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy.

/FOTO: MDvR/

Poprzedni artykułOddaj krew i zostań dawcą szpiku!
Następny artykułŚwidnica kontra dopalacze