Strona główna Bez kategorii Co z obiecanym parkingiem?

Co z obiecanym parkingiem?

2

Mieszkańcy już się cieszyli, ale radość powoli zamienia się w złość. – Mieliśmy mieć dodatkowe parkingi, a od miesiąca nic się nie dzieje, został tylko rozkopany teren – alarmuje jeden z mieszkańców osiedla Zarzecze w Świdnicy. Dlaczego roboty zostały wstrzymane?

parking

Za 171 tysięcy złotych z budżetu miasta wyłonione w przetargu Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów miało wybudować 70 miejsc parkingowych.  przy ulicach: Henryka Brodatego – 4 miejsca, Kazimierza Odnowiciela – 12, Mariana Langiewicza – 16, Ignacego Prądzyńskiego – 3 i najwięcej, bo 35, przy ulicy Kilińskiego. – Ten parking jest bardzo potrzebny, ale nie rozumiemy, dlaczego tak prostą inwestycję prowadzi się tyle czasu? Budowa ograniczyła i tak skromny zasób dotychczasowych miejsc. Od dawna nie widzieliśmy tu żadnych maszyn ani robotników – skarży się czytelnik Swidnica24.pl.

– Chwilowe ich wstrzymanie związane jest z zabezpieczeniem urządzeń infrastruktury podziemnej, które zostały zlokalizowane podczas budowy – tłumaczy Magdalena Dzwonkowska, rzeczniczka prasowa UM w Świdnicy i deklaruje, że prace przy budowie miejsc parkingowych przy ul. Kilińskiego powinny zakończyć się do końca września.

/red./

 

 

Poprzedni artykułDrugi dzień sportowego święta Polonii [FOTO]
Następny artykułHodowali konopie indyjskie pod lasem