Strona główna Wydarzenia Świdnica Ostatnia zumba w plenerze

Ostatnia zumba w plenerze

0

Stowarzyszenie Aktywności Fizycznej i Zdrowia „Aktywni-Pozytywni” zaprasza na ostatnie już darmowe zajęcia z Zumby w plenerze. We wtorek, 25 sierpnia, na ogródku Starej Szopy, po raz ostatni tego lata zabrzmią latynoamerykańskie rytmy, które porwą do tańca wszystkich uczestników.

zumba
W ciągu wakacji bawiło się z nami około czterdziestu osób na każdych zajęciach, za co chcemy serdecznie podziękować, ale także pogratulować wytrwałości i chęci do uprawiania aktywności fizycznej, mimo czasem nadzwyczajnego gorąca – mówi Ania Januszko, instruktorka Zumba Fitness. – Ideą naszych spotkań jest dobra zabawa, wynikająca z połączenia energetycznej muzyki z prostymi układami tanecznymi, a efektem są spalone kalorie, zadowolenie z pokonania własnych słabości i uśmiech. Godzina zajęć mija niepostrzeżenie. Zapraszamy we wtorek, 25 sierpnia, na godzinę 19.00 wszystkich, tych początkujących i już tańczących, którzy po prostu chcą dobrze spędzić czas.
Organizatorzy zapewniają, że wytrwałych nagrodzą pysznymi regenerującymi sokami, a także rozlosują wejściówki na pojedyncze zajęcia Zumba Fitness prowadzone przez Anię Januszko. Projekt był współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Świdnicy.

Poprzedni artykułWyjątkowa edycja Domino Streetball Cup
Następny artykułPotrzebna pomoc dla pogorzelców