Strona główna Bez kategorii Odlotowy piknik od soboty!

Odlotowy piknik od soboty!

1

Zapraszamy mieszkańców naszego regionu na wyjątkowe pożegnanie wakacji, czyli Piknik Lotniczy w Świebodzicach – zachęca Agnieszka Bielawska-Pękala z UM Świebodzice. Lotnicze święto potrwa dwa dni: 29 i 30 sierpnia (sobota, niedziela). Zabawa rozpocznie się o godz. 10:00. 

samolot

W programie pokazy sprzętu lotniczego, zawody spadochronowe o Puchar Burmistrza Miasta Świebodzice, wystawa sprzętu militarnego. Dla milusińskich przygotowano pełną atrakcji strefę zabaw: będą animacje, prowadzone przez świebodzickich harcerzy, malowanie drewnianych samolotów, puszczanie bajkowych latawców. Maluchy zabawiać będzie promocyjna Sowa Świebodka oraz klauny. Każde dziecko może liczyć na styropianowy samolot i balony.

samolot 1
Pokaz akcji gaśniczej przygotowują nasi strażacy z JRG w Świebodzicach – to w sobotę, a z kolei w niedzielę szykuje się coś dla miłośników aktywności: popołudniowa zumba na lotnisku.
Podczas pikniku czynny będzie płatny bufet, w którym można się będzie pokrzepić kiełbaskami czy karkówką z grilla oraz zimnymi i ciepłymi napojami.
Na lotnisko będzie się można dostać bezpłatną komunikacją miejską – rozkład jazdy autobusów poniżej. Na piknik pod skrzydłami zapraszają  organizatorzy: burmistrz  Bogdan Kożuchowicz oraz Towarzystwo Lotnicze w Świebodzicach.

samolot autobusy

Poprzedni artykułObwodnica Świdnicy. Skończyło się na obiecankach? [AKTUALIZACJA]
Następny artykułMiasto Dzieci: Do zobaczenia za rok