Strona główna Bez kategorii Egzotyczna i filmowa niedziela w Świdnicy

Egzotyczna i filmowa niedziela w Świdnicy

2

Dwa ciekawe wydarzenia czekają na mieszkańców i gości w niedzielne popołudnie w Świdnicy. O 17.00 zaprezentują się egzotyczne zespoły ludowe, a o 21.00 druga projekcja w ramach kina pod chmurką na Rynku. Oby pogoda dopisała!

kino 11

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na prezentacje artystyczne zespołów folklorystycznych w ramach 24. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Strzegom 2015. 9 sierpnia o godz. 17.00 na deskach świdnickiego teatru wystąpi Uniwersytecki Zespół Folklorystyczny z Kairu (Egipt) i Zespół Whakaari Rotorua z Nowej Zelandii oraz Zespół Tańca Narodowego i Estradowego Krąg ze Świdnicy. Wstęp bezpłatny.

Kino pod chmurką: Wygodne krzesła i wielki ekran będą czekać na kinomanów na świdnickim Rynku w pobliżu wylotu w ulicę Pułaskiego. Projekcja już dzisiaj, 9 sierpnia od godziny 21.00.

Repertuar na 9 sierpnia

„Ani słowa więcej”

Rozwiedziona kobieta poznaje na przyjęciu mężczyznę, zaprzyjaźniając się w międzyczasie z Marianne, która jest jego byłą żoną.

„Zaginiona dziewczyna

Po przeprowadzce Amy i Nick przeżywają kryzys. Gdy w dniu rocznicy ślubu kobieta znika bez śladu, jej mąż staje się głównym podejrzanym.

Poprzedni artykułUratowali 90-letnią sąsiadkę
Następny artykułNowoczesna chirurgia onkologiczna w Świdnicy