Strona główna Sport Piłka nożna Znamy szczegółowy terminarz klasy A

Znamy szczegółowy terminarz klasy A

0

Rozgrywki piłkarskie w wałbrzyskiej klasie A zainaugurowane zostaną w weekend 15 i 16 sierpnia. Jesienią rozegranych zostanie 16 kolejek.

polonia (1)

1. kolejka (15-16 sierpnia)
Biały Orzeł Mieroszów – Zieloni Mrowiny
Cukrownik Pszenno – MKS Szczawno Zdrój
Czarni Wałbrzych – Włókniarz Głuszyca
Górnik Boguszów-Gorce – Wenus Nowice
Granit Roztoka – Unia Jaroszów
Grom Witków – LKS Wiśniowa
Herbapol Stanowice – KS Walim
Iskra Witków Śląski – Joker Jaczków

 

2. kolejka (22-23 sierpnia)
Zieloni Mrowiny – Joker Jaczków
KS Walim – Iskra Witków Śląski
LKS Wiśniowa – Herbapol Stanowice
Unia Jaroszów – Grom Witków
Wenus Nowice – Granit Roztoka
Włókniarz Głuszyca – Górnik Boguszów-Gorce
MKS Szczawno Zdrój – Czarni Wałbrzych
Biały Orzeł Mieroszów – Cukrownik Pszenno

 

3. kolejka (29-30 sierpnia)
Cukrownik Pszenno – Zieloni Mrowiny
Czarni Wałbrzych – Biały Orzeł Mieroszów
Górnik Boguszów-Gorce – MKS Szczawno Zdrój
Granit Roztoka – Włókniarz Głuszyca
Grom Witków – Wenus Nowice
Herbapol Stanowice – Unia Jaroszów
Iskra Witków Śląski – LKS Wiśniowa
Joker Jaczków – KS Walim

 

4. kolejka (5-6 września)
Zieloni Mrowiny – KS Walim
LKS Wiśniowa – Joker Jaczków
Unia Jaroszów – Iskra Witków Śląski
Wenus Nowice – Herbapol Stanowice
Włókniarz Głuszyca – Grom Witków
MKS Szczawno Zdrój – Granit Roztoka
Biały Orzeł Mieroszów – Górnik Boguszów-Gorce
Cukrownik Pszenno – Czarni Wałbrzych

 

5. kolejka (12-13 września)
Czarni Wałbrzych – Zieloni Mrowiny
Górnik Boguszów-Gorce – Cukrownik Pszenno
Granit Roztoka – Biały Orzeł Mieroszów
Grom Witków – MKS Szczawno Zdrój
Herbapol Stanowice – Włókniarz Głuszyca
Iskra Witków Śląski – Wenus Nowice
Joker Jaczków – Unia Jaroszów
KS Walim – LKS Wiśniowa

 

6. kolejka (19-20 września)
Zieloni Mrowiny – LKS Wiśniowa
Unia Jaroszów – KS Walim
Wenus Nowice – Joker Jaczków
Włókniarz Głuszyca – Iskra Witków Śląski
MKS Szczawno Zdrój – Herbapol Stanowice
Biały Orzeł Mieroszów – Grom Witków
Cukrownik Pszenno – Granit Roztoka
Czarni Wałbrzych – Górnik Boguszów-Gorce

 

7. kolejka (26-27 września)
Górnik Boguszów-Gorce – Zieloni Mrowiny
Granit Roztoka – Czarni Wałbrzych
Grom Witków – Cukrownik Pszenno
Herbapol Stanowice – Biały Orzeł Mieroszów
Iskra Witków Śląski – MKS Szczawno Zdrój
Joker Jaczków – Włókniarz Głuszyca
KS Walim – Wenus Nowice
LKS Wiśniowa – Unia Jaroszów

 

8. kolejka (3-4 października)
Zieloni Mrowiny – Unia Jaroszów
Wenus Nowice – LKS Wiśniowa
Włókniarz Głuszyca – KS Walim
MKS Szczawno Zdrój – Joker Jaczków
Biały Orzeł Mieroszów – Iskra Witków Śląski
Cukrownik Pszenno – Herbapol Stanowice
Czarni Wałbrzych – Grom Witków
Górnik Boguszów-Gorce – Granit Roztoka

 

9. kolejka (10-11 października)
Granit Roztoka – Zieloni Mrowiny
Grom Witków – Górnik Boguszów-Gorce
Herbapol Stanowice – Czarni Wałbrzych
Iskra Witków Śląski – Cukrownik Pszenno
Joker Jaczków – Biały Orzeł Mieroszów
KS Walim – MKS Szczawno Zdrój
LKS Wiśniowa – Włókniarz Głuszyca
Unia Jaroszów – Wenus Nowice

 

10. kolejka ( 17-18 października)
Zieloni Mrowiny – Wenus Nowice
Włókniarz Głuszyca – Unia Jaroszów
MKS Szczawno Zdrój – LKS Wiśniowa
Biały Orzeł Mieroszów – KS Walim
Cukrownik Pszenno – Joker Jaczków
Czarni Wałbrzych – Iskra Witków Śląski
Górnik Boguszów-Gorce – Herbapol Stanowice
Granit Roztoka – Grom Witków

 

11. kolejka (24-25 października)
Grom Witków – Zieloni Mrowiny
Herbapol Stanowice – Granit Roztoka
Iskra Witków Śląski – Górnik Boguszów-Gorce
Joker Jaczków – Czarni Wałbrzych
KS Walim – Cukrownik Pszenno
LKS Wiśniowa – Biały Orzeł Mieroszów
Unia Jaroszów – MKS Szczawno Zdrój
Wenus Nowice – Włókniarz Głuszyca

 

12. kolejka (7-8 listopada)
Zieloni Mrowiny – Włókniarz Głuszyca
MKS Szczawno Zdrój – Wenus Nowice
Biały Orzeł Mieroszów – Unia Jaroszów
Cukrownik Pszenno – LKS Wiśniowa
Czarni Wałbrzych – KS Walim
Górnik Boguszów-Gorce – Joker Jaczków
Granit Roztoka – Iskra Witków Śląski
Grom Witków – Herbapol Stanowice

 

13. kolejka (11 listopada)
Herbapol Stanowice – Zieloni Mrowiny
Iskra Witków Śląski – Grom Witków
Joker Jaczków – Granit Roztoka
KS Walim – Górnik Boguszów-Gorce
LKS Wiśniowa – Czarni Wałbrzych
Unia Jaroszów – Cukrownik Pszenno
Wenus Nowice – Biały Orzeł Mieroszów
Włókniarz Głuszyca – MKS Szczawno Zdrój

 

14. kolejka (14-15 listopada)
Zieloni Mrowiny – MKS Szczawno Zdrój
Biały Orzeł Mieroszów – Włókniarz Głuszyca
Cukrownik Pszenno – Wenus Nowice
Czarni Wałbrzych – Unia Jaroszów
Górnik Boguszów-Gorce – LKS Wiśniowa
Granit Roztoka – KS Walim
Grom Witków – Joker Jaczków
Herbapol Stanowice – Iskra Witków Śląski

 

15. kolejka (21-22 listopada)
Iskra Witków Śląski – Zieloni Mrowiny
Joker Jaczków – Herbapol Stanowice
KS Walim – Grom Witków
LKS Wiśniowa – Granit Roztoka
Unia Jaroszów – Górnik Boguszów-Gorce
Wenus Nowice – Czarni Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca – Cukrownik Pszenno
MKS Szczawno Zdrój – Biały Orzeł Mieroszów

 

16. kolejka (28-29 listopada)
Zieloni Mrowiny – Biały Orzeł Mieroszów
MKS Szczawno Zdrój – Cukrownik Pszenno
Włókniarz Głuszyca – Czarni Wałbrzych
Wenus Nowice – Górnik Boguszów-Gorce
Unia Jaroszów – Granit Roztoka
LKS Wiśniowa – Grom Witków
KS Walim – Herbapol Stanowice
Joker Jaczków – Iskra Witków Śląski