Strona główna Bez kategorii Ponad 9 kilogramów mniej

Ponad 9 kilogramów mniej

2

Dokładnie 9,4 kilogramów i łącznie 23 cm mniej talii, pasie i biodrach – to efekt 6-tygodniowej kuracji, jaką w naszym konkursie wygrała Ewelina Dudek. Przemiana zwyciężczyni odbyła się pod okiem fachowca z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Świdnicy, które ufundowało metamorfozę. Efekty są powalające.

20150727_172724

Ewelina Dudek po 6-tygodniowej kuracji z Naturhouse

Historia z dotychczasowym problemem z nadwagą i poźniejsza rozmowa z dietetykiem sprawiły, że to właśnie pani Ewelina otrzymała szansę na pozbycie się balastu. Pozytywne nastawienie i doskonała motywacja zaowocowały sukcesem. Po 1,5-miesięcznej kuracji dziś laureatka jest pełna energii i uśmiechu. – Dieta nie była trudna do realizacji. Grunt to ułożyć sobie odpowiedni plan i się go trzymać. Ponadto każda wizyta w Centrum Naturhouse działała bardzo motywująco, a kilogramy, które spadały dodawąłay dodatkowego powera – opowiada laureatka.

Równie pozytywnie ocenia współpracę z Eweliną dietetyk Naturhouse – Barbara Olszewska, która, wybierając zwycięzcę konkursu, kierowała się przede wszystkim jego odpowiednim nastawieniem do całej kuracji, czyli chęcią i motywacją. – Chciałabym bardzo pogratulować pani Ewelinie, nie tylko samozaparcia i zaangażowania, ale że zdecydowała się na tak dużą zmianę w swoim życiu, którą teraz chce kontynuować. Brawo za odwagę i przełamanie swoich słabości. Pozostajemy w stałym kontakcie i trzymam za nią dalej kciuki – mówi Barbara Olszewska.

Zwyciężczyni konkursu przed kuracją:

i po kuracji:

Poprzedni artykułHändel z wizytą u Bacha [KONKURS]
Następny artykułZnamy szczegółowy terminarz klasy A