Strona główna Sport Piłka nożna Victoria remisuje z niedawnym drugoligowcem

Victoria remisuje z niedawnym drugoligowcem

0

Z bardzo dobrej strony pokazali się piłkarze Victorii Świebodzice występującej w wałbrzyskiej klasie okręgowej, którzy zremisowali w meczu sparingowym ze spadkowiczem z II-ligi Górnikiem Wałbrzych. Podopieczni Macieja Jaworskiego, którego zastępował w tym spotkaniu Ryszard Mordak prowadzili 1:0, ale w drugiej połowie Górnik zdołał wyrównać i mecz zakończył się rezultatem 1:1.

uniwersalne

W 15. minucie prowadzenie świebodziczanom dał testowany Traczykowski. Jeszcze w pierwszej odsłonie gospodarze meczu mogli wyrównać, ale Oświęcimka zamiast do sieci obił jedynie poprzeczkę bramki strzeżonej przez Jaskółowskiego. Po zmianie stron mocno naciskający wałbrzyszanie zdołali dopiąć swego. Na listę strzelców wpisał się Orłowski i zrobiło się 1:1. Radości z wyniku i z gry swojego zespołu nie ukrywał trener Ryszard Mordak, którego cieszy, że Victoria nawiązała równorzędną walkę z niedawnym drugoligowcem.

Górnik Wałbrzych – Victoria Świebodzice 1:1 (0:1)

Górnik: Jarosiński, D. Michalak, Orzech, Krzymiński, Sawicki,  Radziemski, G. Michalak, Morawski, Oświecimka, Śmiałowski, Orłowski oraz Błaszczyk, Surmaj, Rytko, Gawlik, Sobiesierski, Misiak

Victoria: Jaskółowski, Rosicki, Jędrasiewcz, Niemczyk, Sadowski, Meges, Drąg, Bażyński, Pyda, Traczykowski, Bałut, Juszczyk oraz Struski, Sobczyk