Doszczętnie zniszczony ogródek przy jednym z lokali na ulicy Łukowej w Świdnicy. Do zdarzenia doszło w weekend, całe zajście zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.
W nocy z 10 na 11 lipca na ulicy Łukowej operator monitoringu miejskiego dostrzega dwóch nastolatków. Jeden z nich kopie pobliskie witryny sklepowe, a drugi skutecznie próbuje go od tego odwieść. Jednak głupota zwycięża, a ofiarą agresywnego mężczyzny pada jeden z ogródków stojący obok cukierni. Tam zniszczył kwietniki i przewrócił parasol. Sytuację opanował dopiero przyjazd patrolu Straży Miejskiej.
Sprawą obecnie zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy.













![Zimowa aura dała się we znaki. Policjanci apelują o ostrożność na drogach [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/DK35-zimowe-warunki-2025.11.24-mix-100x75.jpg)
![Narkotyki ukrywał w lodówce. 31-latek został tymczasowo aresztowany [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Swiebodzice-zabezpieczone-narkotyki-2025.11-mix-100x75.jpg)

![Koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)
![Koncert Wiedeński 2 Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/001-100x75.jpg)