Strona główna Bez kategorii Skarbówka z wyróżnieniem od przedsiębiorców

Skarbówka z wyróżnieniem od przedsiębiorców

2

Urząd Skarbowy wyróżniony przez przedsiębiorców. Na wczorajszej gali Loży Dolnośląskiej BCC nagrodzono laureatów konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. To już XIII edycja konkursu organizowanego przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów. Na Dolnym Śląsku pierwsze miejsce ponownie zajął Urząd Skarbowy w Jaworze.

SONY DSC

Urzędy skarbowe oceniane były na podstawie wyników ankiet wypełnionych przez dolnośląskich przedsiębiorców. W tej edycji nagrodzone zostały 3 placówki, które zasłużyły na tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy” oraz 3, które otrzymały wyróżnienie.

Pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku zdobył zwycięzca zeszłorocznej edycji – US w Jaworze. Miejsce drugie zajął US w Bolesławcu, natomiast miejsce trzecie – US w Nowej Rudzie. Wyróżnienie zdobyły US w Jeleniej Górze, US w Oleśnicy oraz US w Świdnicy.

Wyróżnione placówki otrzymały tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy 2015”. Prawo używania tego tytułu przysługuje laureatom przez 1 rok – do momentu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu.

***

Porozumienie w sprawie organizacji konkursu na „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” zostało podpisane w 2002 r. Sygnatariuszami porozumienia są Ministerstwo Finansów i Business Centre Club. Podstawowym celem programu jest popularyzowanie oraz wyróżnianie wysokich standardów obsługi klienta, jak również tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcami relacji wyróżniającej się życzliwością i profesjonalizmem. W tym roku, dolnośląską edycję plebiscytu wsparły następujące organizacje zrzeszające pracodawców i przedsiębiorców: Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Związek Pracodawców Dolnego Śląska, Sudecka Izba Przemysłu Handlowego, Zrzeszenie Handlu i Usług, Federacja Przedsiębiorców Powiatu Wrocławskiego oraz Związek Pracodawców Polska Miedź.

Poprzedni artykułGmina Świdnica nagrodziła prymusów
Następny artykułSesja absolutoryjna Rady Miejskiej Świdnicy