Strona główna Wydarzenia Wspólne sadzenie na Dzień Dziecka

Wspólne sadzenie na Dzień Dziecka

0

Już 30 maja kolejna odsłona eventu „Dzieciaki Sadzeniaki” organizowanego przez Leroy Merlin w Świdnicy we współpracy z marką AudioMorpheo. Wydarzenie skierowane jest do dzieci i rodziców, a jego celem jest rozbudzenie zainteresowania przyrodą, promowanie dobrego samopoczucia i przede wszystkim zabawa.

leroy merlin

Wydarzenie ma charakter warsztatów i odbędzie się w dniach 30 – 31 maja w godzinach od 13:00 i od 15:00

Zajęcia zostaną przeprowadzone w specjalnie przygotowanej sali w sklepie w Leroy Merlin przy ulicy Sikorskiego 22. Podczas niej pracownicy Leroy Merlin podzielą się z dziećmi swoją pasją ogrodniczą. Dzieci w wieku od 4 do 12 lat, zdobędą wiedzę o roślinach i o tym, jak o nie dbać. Nauczą się również samodzielnego sadzenia roślin w doniczkach. Własnoręcznie zasadzony kwiatek zabiorą ze sobą do domu.

W sobotę od godziny 11:00 do 13:00 zaplanowano także mini event „Wesoło nastrojeni” zorganizowany przez AudioMorpheo, w trakcie którego dzieci oraz dorośli stworzą drzewka afirmacji, które ubiorą w pozytywne hasła. Ponad to zaplanowano ćwiczenia relaksacyjne związane z wewnętrznym uśmiechem i dobrym nastrojem.

W roku 2014 w akcji wzięło udział ponad 18 000 dzieci z całej Polski.Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Wystarczy zapisać siebie i dziecko:
pod nr: 74 850 38 80 lub email:[email protected]

Poprzedni artykułCzworo wspaniałych pod Ślężą
Następny artykuł„Porwanie kaczątek” dla najmłodszych