Strona główna 112 Starali się ponad miarę

Starali się ponad miarę

1

Chciała, by zmusili dłużnika do oddania pożyczki, a oni nie dość, że go pobili, to na dodatek okradli. Cała trójka stanie przed sądem.

policja111

– Policjanci zatrzymali została 35-letnią mieszkankę gminy Świdnica, której znudziło się czekanie na spłatę zaciągniętej u niej pożyczki. By przyśpieszyć odzyskanie swoich pieniędzy, nakłaniała dwóch mężczyzn do tego, aby zmusili siłą i przemocą mieszkańca Świdnicy do zwrotu jej pieniędzy – informuje Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.

Zatrzymani zostali również mężczyźni 35-letni mieszkaniec Świdnicy oraz 24-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego, którzy spełniając prośbę kobiety „postarali się” jeszcze bardziej – biciem i kopaniem po całym ciele doprowadzili mężczyznę do stanu bezbronności, kradnąc mu dokumenty oraz telefon komórkowy wartości 50 złotych.
Utracone przedmioty zostały odzyskane.

Po zatrzymaniu wszyscy usłyszeli zarzuty. Wobec 35-letniej kobiety oraz 35-letniego mężczyzny prokurator rejonowy w Świdnicy zastosował dozór. Natomiast 24-latek okazał się osobą poszukiwaną i został odwieziony do Zakładu Karnego, gdzie „zapomniał” powrócić po udzielonej przepustce.

/opr. red./

Poprzedni artykułWielka improwizacja
Następny artykułHabaj i Woś najlepsi w Jeleniej Górze [FOTO]