Znakomitą formą strzelecką błysnął świdnicki piłkarz reprezentujący obecnie barwy GKS-u Bełchatów w meczu 34. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Wychowanek Polonii Świdnica strzelił cztery bramki przeciwko swojej byłej drużynie Ruchowi Chorzów, a bełchatowianie wygrali 4:2 opuszczając ostatnie miejsce w tabeli.
Arkadiusz Piech otworzył wynik meczu w 28. minucie, a kolejne trzy trafienia dołożył w drugiej części spotkania. Dla czterokrotnego reprezentanta Polski to już jedenaste trafienie w tym sezonie (wszystkie w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015 w barwach GKS-u). Jego GKS Bełchatów do którego został wypożyczony z Legii Warszawa odbił się od dna, ale wciąż jego sytuacja na boiskach polskiej ekstraklasy jest trudna.


![„Dwójka” najlepsza na piachu [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/DSC09055_wynik-238x178.jpg)







![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)