Strona główna Bez kategorii Pokaż Świdnicę na Dolnośląskość.pl

Pokaż Świdnicę na Dolnośląskość.pl

0

Z początkiem 2015 roku ruszył nowy projekt poświęcony dziedzictwu kulturowemu Dolnego Śląska. Literatura, kino, muzyka, sztuka, teatr – to tylko początek tego, czym jest to dziedzictwo dla Fundacji im. Tymoteusza Karpowicza, która realizuje Dolnośląskość.pl. Tak naprawdę to setki różnych opowieści o dziesiątkach dolnośląskich miejsc i autorów, których twórczość należy odkrywać. Ogłoszony został nabór współpracowników do tego innowacyjnego przedsięwzięcia – wszystkich mieszkańców, bywalców Świdnicy i pasjonatów regionu zapraszamy do wspólnego odkrywania Dolnego Śląska – zachęcają autorzy projektu.

KINO GDYNIA 2

Może warto napisać o nieistniejącym już kinie Gdynia?

Redakcja Dolnośląskości potrzebuje tekstów, zdjęć związanych z różnymi miejscami Dolnego Śląska i rozmaitymi formami dziedzictwa. Masz archiwalne albo współczesne fotografie Świdnicy? Chcesz dla nas opisać życie muzyczne miasta? Czujesz się mocna/mocny w literaturze albo kinie? A może chcesz opisać świdnickie dziedzictwo przemysłowe? Interesujesz się mniejszościami? Każdy zainteresowany niech czuje się zaproszony (nie ma ograniczeń wiekowych).
Potrzebna jest też o pomoc w działaniach promocyjnych i organizacyjnych projektu. Na platformie Dolnośląskość.pl co dzień dodawane są nowe treści, ale warto też śledzić profil facebookowy projektu, dzięki któremu można dowiedzieć się o wielu niezwykłych inicjatywach i nieznanych historiach związanych z Dolnym Śląskiem.

Twojego miasta jeszcze nie opisaliśmy? Zróbmy to razem.
Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas albo zadzwoń.

Kontakt:
www.dolnoslaskosc.pl
[email protected]
Koordynator projektu: Grzegorz Czekański, tel. 666-95-18-23
facebook.com/Dolnoslaskosc

Poprzedni artykułPieniądze na staże i szkolenia
Następny artykułDołącz do urzędników, oddaj krew