Strona główna Bez kategorii Kraszowice zadecydują. Ankieta już jest

Kraszowice zadecydują. Ankieta już jest

0

Na realizację jakiego zadania chcą państwo przeznaczyć kwotę 100 tys. zł przyznaną dzielnicy Kraszowice w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego? Proszę zaznaczyć jeden z poniższych wariantów.

kraszowice4

Tak brzmi zadane przez Urząd Miejski pytanie, skierowane do mieszkańców Kraszowic. Ankieta jest wynikiem spotkania, które miało miejsce 11 maja. Podczas rozmów uzgodniono, że to sami mieszkańcy zdecydują, na co zostaną przeznaczone pieniądze. Propozycje są trzy: modernizacja placu zabaw u zbiegu ulic Kraszowickiej i Przyjaźni, zorganizowanie placu zabaw i siłowni na powietrzu w parku przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Przyjaźni, przygotowanie dokumentacji związanej z realizacją kładki – przejścia pieszo-rowerowego przez rzekę Bystrzyca. Jest również miejsce przeznaczone  na własne propozycje. Ankietę mogą wypełnić tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.

Kwestionariusze w tym tygodniu trafiły do rąk mieszkańców Kraszowic. Jeśli z różnych względów ankieta nie dotarła do państwa, zapraszamy do pobrania jej ze strony internetowej Urzędu Miejskiego w Świdnicy – mówi Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy świdnickiego magistratu.

Wypełnione ankiety można odsyłać lub przynosić do Urzędu Miejskiego w Świdnicy (kancelaria urzędu pok. 1 a na parterze) lub do filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kraszowickiej 55. – Na państwa głosy czekamy do dnia 19 czerwca 2015 r. Ankiety anonimowe nie będą brały udziału w głosowaniu – mówi Dzwonkowska.

 

Poprzedni artykułMoto Dar 2015 [ZOBACZ FILM]
Następny artykułŚwidniczanie w Rajdzie Złombol