Strona główna Bez kategorii Apel o pomoc dla Nepalu

Apel o pomoc dla Nepalu

0

Za pośrednictwem Urzędu Miejskiego w Świebodzicach przewodniczący Stowarzyszenia Nepalczyków w Polsce, Bodha Raj Subedi, pracujący w Świebodzicach lekarz, apeluje o pomoc dla swojego zniszczonego trzęsieniem ziemi kraju. W Polsce mieszka 700 Nepalczyków, w tym kilkunastu w Strzegomiu i Świebodzicach. Stowarzyszenie zdołało zebrać już 40 tysięcy złotych, ale to kropla w morzu potrzeb ludzi, którzy stracili wszystko.

pieniądze1

APEL

Stowarzyszenie Nepalczyków w Polsce (Non-Resident Nepalese in Poland skrótem NRN-PL) organizuje akcję zbierania pomocy ofiarom trzęsienia ziemi, które miało miejsce w dniu 25 kwietnia 2015r. w Nepalu.
Jest już ponad siedem tysięcy ofiar śmiertelnych i nadal ta liczba rośnie. Około czternaście tysięcy osób jest rannych i prawie 10 milionów ludzi jest bez dachu nad głową . Jest ogromne zniszczenie budynków, dróg i zabytków. Brakuje wody i jedzenia. Bądźmy solidarni z ludźmi w tragedii jednego z najpiękniejszych górzystych krajów świata. W takiej sytuacji każdy grosz jest na wagę złota. Dzięki dobrej woli człowieka, Ci ludzie mogą żyć, a kraj może się odbudować na nowo.
Prosimy o wpłaty na konto Stowarzyszenia:
Stowarzyszenie : Non-Resident Nepalese in Poland
ul. Księcia Bolka 26/7
58-160 Świebodzice
nr konta bankowego 27 1090 2356 0000 0001 1368 0462
z tytułem przelewu ” Imię i nazwisko oraz darowizna dla Nepalu”
Szczegółowe informacje dotyczące akcji pod numerem telefonu: 606852837 i emailem: [email protected]
Inicjatorami tej akcji humanitarnej są Nepalczycy mieszkający w Polsce. Nasze stowarzyszenie zarejestrowane pod nr KRS: 0000331895 rozpoczęło  swoją działalność od 2009r. na rzecz Nepalczyków mieszkających w Polsce. Inicjujemy rozwój kultury i tradycji nepalskiej wśród Polaków jak i polskiej wśród Nepalczyków.
Jestem lekarzem chirurgiem onkologiem pochodzenia nepalskiego mieszkającym wraz z rodziną od 25 lat w Polsce. Jako przewodniczący w/w Stowarzyszenia proszę o zrozumienie i pomoc.
Za wszystkie wpłaty w imieniu poszkodowanych i ich rodzin serdecznie dziękuję. Z wyrazami szacunku

Bodha Raj Subedi

Poprzedni artykułPiłkarki z „czwórki” ponownie najlepsze
Następny artykułZobacz bezcenne dzieła