Strona główna Bez kategorii Zaśpiewaj „Przebój z jajem”

Zaśpiewaj „Przebój z jajem”

0

Przebój z jajem to przegląd organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy z myślą o dzieciach i młodzieży. Występy uczestników nawiązują do samej nazwy konkursu. Uczestnicy poszukują różnych form wyrazu, czerpią inspirację z kabaretu, tańca, teatru i w sposób żartobliwy wykonują piosenki, podkreślając ich oryginalność i pomysłowość nie tylko ubiorem, ale także samym wykonaniem swojego przeboju – informuje Sylwia Łabuda z MDK i zachęca do zgłoszenia udziału.

przebój z jajem 2015 plakat
Uczestnicy walczyć będą o tytuł Grand Prix oraz statuetki „Śpiewające jajo” w dwóch kategoriach wykonawczych: soliści oraz duety i zespoły. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkolnej. Udział w konkursie brać mogą soliści i małe zespoły wokalne i wokalno – instrumentalne. Zgłaszać się można samodzielnie lub poprzez szkoły czy placówki kultury. Występ każdego uczestnika powinien nawiązywać do kabaretowej formuły konkursu np. tematyka piosenek, żartobliwe wykonanie, skecz z piosenką, strój itp. – pomysłowość wykonawcza, forma kabaretowa i humor w prezentacji ulubionego przeboju będą najwyżej punktowane.
Konkurs odbędzie się 20 marca 2015 roku o godz. 11.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury , Świdnica Rynek 43.

Zgłoszenia będą przyjmowane na karcie do 13 marca 2015. Kartę zgłoszenia i regulamin można znaleźć na stronie organizatora www.mdk.swidnica.pl

Poprzedni artykułCiasta z warzyw w książce
Następny artykułDawcy krwi na wagę złota