Strona główna Bez kategorii Spotkania z czeskim biznesem

Spotkania z czeskim biznesem

0

Świdnica będzie gościć 30 przedsiębiorców z Czech. Do udziału w spotkaniach zaproszeni się właściciele świdnickich firm. Wizyta została zaplanowana na 24 marca.

pieniądze1

W programie przewidziano m.in. zwiedzanie Centrum Technologii Energetycznych. CTE to liczący 1.200m2 obiekt badawczo-rozwojowy z funkcjami demonstracyjnymi, wybudowany w 2012 roku. To swoiste zielone laboratorium, w którym w rzeczywistych warunkach funkcjonującego i użytkowanego budynku, testowanych jest 11 różnych technologii generacji energii elektrycznej, ciepła, chłodu, rozwiązań wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz technologii budownictwa niskoenergetycznego. Ponadto czescy przedsiębiorcy odwiedzą i poznają część procesu produkcji w świdnickich firmach  Sonel i Cloos.
W Hotelu Piast (ul. Kotlarska 11, godz. 15.00-16.00) zostaną przeprowadzone rozmowy biznesowe przedstawicieli firm czeskich i polskich. Do udziału w tym spotkaniu i rozmowach stolikowych organizatorzy zapraszają przedsiębiorców z różnych branż, zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmami czeskim. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszego zgłoszenia telefonicznego pod numer: 074 8562853 lub 074 8562889. Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 marca.
Marcowa wizyta studyjna w Świdnicy będzie kolejnym spotkaniem z zaplanowanego cyklu wydarzeń gospodarczych organizowanych w ramach projektu pn. „Miasta Trutnov i Świdnica wspierają przedsiębiorczość”. Dotychczasowe spotkania biznesu z pogranicza polsko-czeskiego zawsze owocowały nawiązaniem kontaktów, wymianą doświadczeń oraz znalezieniem partnerów dla wspólnej realizacji projektów i przedsięwzięć. Zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkie osoby działające w biznesie na obszarze pogranicza polsko-czeskiego i zainteresowanych nawiązaniem nowych kontaktów.

Poprzedni artykułWiosną w hejt
Następny artykuł15 lat za spalenie człowieka