Strona główna Temat dnia Selfie na Dzień Kobiet

Selfie na Dzień Kobiet [KONKURS]

1

8 marca święto wszystkich Pań. Z tej okazji redakcja Swidnica24.pl tradycyjnie już ogłasza konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Aby o nie zawalczyć, należy przesłać do nas swoje zdjęcie, tzw. selfie. Trzy najciekawsze i najbardziej pomysłowe fotografie zostaną nagrodzone.

METIER

Główna nagroda: srebrne, ręcznie wykonane kolczyki z Pracowni Autorskiej Metier

Moda na selfie trwa w najlepsze. Wystarczy smartfon, lustro i „dziubek” – oto klasyczny przepis. Takie zdjęcia robią sobie już nie tylko nastolatki, ale i gwiazdy show biznesu. Każdy prześciga się w pomysłach na to najlepsze zdjęcie. Wierzymy w pomysłowość mieszkańców naszego powiatu, bo to do nich kierujemy naszą zabawę, i czekamy selfie. Redakcyjne jury wyłoni trzech laureatów. O jakie nagrody można powalczyć? Zwycięzca konkursu otrzyma srebrne, ręcznie wykonane kolczyki ufundowane przez Marcina Łabusa z Pracowni Autorskiej Metier w Świdnicy. Rękodzielniczą biżuterię zdobią naturalne kamienie – lapis lazuli i agaty. Zdobywca II miejsca otrzyma zestaw designerskich noży kuchennych. Lekkie i wyjątkowo ostre noże przekazała firma taniejdladomu.pl, która w swojej ofercie posiada bardzo duży wybór akcesoriów domowych, m.in. porcelanę, naczynia czy sztućce. Nagrodą za trzecie miejsce są dwa bilety do kina Cinema3d w Świdnicy.

0_0_productGfx_940b77ec474ccd5b16c5434b4dfb5d6c

Nagroda za zajęcie II miejsca – zestaw noży

Zdjęcia należy wysyłać na adres [email protected] w tytule wpisując „dzień kobiet”. W treści e-maila prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu, a także zgody na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu. Na zgłoszenia czekamy do 5 marca. Wyniki zostaną ogłoszone 6 marca na portalu.

Poprzedni artykuł„Rajdowy Odcinek Testowy nr 2” – seria pytań do Krzysztofa Trybusa [FOTO]
Następny artykuł104-latek u premier Kopacz