Strona główna Polityka Popierają Bronisława Komorowskiego

Popierają Bronisława Komorowskiego [FOTO]

13

W piątek, 13 marca w Świdnicy z inicjatywy posła Roberta Jagły powstał Społeczny Komitet Poparcia kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Zebrani goście podkreślali, że pechowa data nie będzie miała żadnego wpływu na wynik wyborów, a Bronisław Komorowski zwycięży w pierwszej turze.

KS_Komorowski3Robert Jagła, poseł na sejm RP

 – Opierając swe wartości na silnych filarach polityki rodzinnej i dialogu społecznego, dbając o dobro Rzeczypospolitej Polskiej, mając na uwadze jej bezpieczeństwo oraz rozwój gospodarki,deklarujemy swoje poparcie dla kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Wybieramy zgodę i bezpieczeństwo – tak brzmi treść deklaracji, pod którą podpisy złożyło dziś kilkanaście osób z terenu powiatu świdnickiego a wśród nich byli politycy, samorządowcy, społecznicy, ludzie kultury i sportu.

Jako pierwsi podpisali się posłowie Robert Jagła i Teresa Świło. Po nich swe podpisy złożyli m.in.: Wiesław Witkowski, Zbigniew Suchyta, Jerzy Ulbin, Leszek Michalak, Piotr Fedorowicz, Tomasz Kurzawa, Krzysztof Sołtys, Jan Dzięcielski, Grzegorz Kloc, Beata Szczepankowska, Stanisław Jarzyna, Szymon Chojnowski, Tadeusz Włodkowski, Grzegorz Sulima, Dariusz Czuczwara, Elżbieta Dudziak, Adam Węgrzyn, Małgorzata Hoszowska- Ziemak, Zbigniew Kanicki.

Od pięciu lat, dzięki poparciu milionów Polek i Polaków, Bronisław Komorowski w swym działaniu potwierdza, że jego prezydentura jest oparta na zgodzie, która buduje. Teraz, ubiegając się o reelekcję, swój program koncentruje na sześciu priorytetach, które były i są najważniejsze dla naszego kraju. To właśnie bezpieczeństwo, polityka rodzinna, dialog społeczny, gospodarka, dobre prawo i nowoczesny patriotyzm – podkreśla Robert Jagła, poseł na sejm RP i dodaje. – Deklaracja poparcia to jedno, ale najważniejsze będzie to, jak zagłosujmy w niedzielę, 10 maja 2015r. Wierzę, że Bronisław Komorowski wygra w pierwszej turze.

Swoją sympatię dla prezydenta Komorowskiego wyrazić można dopisując się do list, które udostępnione są w biurze poselskim Roberta Jagły w Świdnicy – Rynek 1A. Podpisy zbierane są do 26 marca 2015r. – od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

Poprzedni artykułKolarze MKS-u Karolina obronili tytuł mistrzowski
Następny artykułNiezwykły wernisaż niezwykłej artystki