Strona główna Bez kategorii Zagłosuj na Dawida w konkursie Blog Roku

Zagłosuj na Dawida w konkursie Blog Roku

0

Dawid Tymiński, pochodzący ze Szczepanowa autor bloga „Secondhand Dandy”, bierze udział w konkursie Blog Roku w kategorii „Moda i Uroda”. Głosując na niego wspieracie jednocześnie Fundację Dzieci Niczyje. Warto podwójnie!

Zrzut ekranu 2015-02-09 (godz. 15.32.26)

Dawid prowadzi swojego bloga od dwóch lat. Pod adresem www.secondhanddandy.pl znajdziecie różnorakie inspiracje modowe, dyktowane charakterystycznym stylem dandysa. „Żyję tu i teraz, czerpię inspirację z czego tylko się da, nie stronię od ciekawych trendów, które staram się twórczo interpretować – pisze autor o swojej nietypowej pasji. – Współczesny świat w swej różnorodności daje mi ku temu ogromne możliwości, grzechem więc byłoby z tego nie skorzystać. Po prostu dobrze się bawię i staram się zarażać taką postawą także innych”.

Na bloga chłopaka ze Szczepanowa można głosować jeszcze tylko do jutra, 10 lutego, do godziny 12.00. Głosowanie SMS-owe ma na celu wyłonienie finałowej dziesiątki, która będzie brana pod uwagę w ostatecznym głosowaniu jury.

Każdy, kto zechce wesprzeć Dawida w tym boju, może to zrobić poprzez wysłanie SMS-a o treści G11365 pod numer 7122 (koszt SMS-a to jedyne 1,23 zł, które w całości przeznaczane jest na rzecz podopiecznych Fundacji Dzieci Niczyje, więc głosując pomaga się podwójnie). Z jednego numeru telefonu można wysłać jeden SMS.

Poprzedni artykułPosłanka w obronie przewoźników
Następny artykułKolacja na walentynki [GŁOSOWANIE]