Strona główna Sport Lekkoatletyka Rusza projekt „Biegowa Świdnica”

Rusza projekt „Biegowa Świdnica”

3

Masz trudności z regularnym treningiem, zimowa aura i niskie temperatury za oknem skutecznie zniechęcają Cię do aktywności na świeżym powietrzu? A może jesteś rasowym runnerem lub zaawansowaną joggerką, lecz w codziennych treningach gdzieś zgubił się zapał i motywacja do poprawy Twojej życiówki? A może perspektywa samotnego biegania coraz częściej Cię nuży i chętnie pobiegałabyś w grupie osób podobnych do Ciebie? Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie! – zachęca do udziału w akcji Radosław Światowy, prezes Klubu Biegowego Hermes Świdnica.

hermes

Naszym celem jest utworzenie grupy biegowej, która w swoim pierwotnym zamyśle byłaby miejscem spotkania świdnickich biegaczek i biegaczy. Najwyższy czas aby biegowa część Świdnicy była rozpoznawalna na ulicach naszego miasta. Głównym celem projektu jest stworzenie swoistej płaszczyzny w ramach której moglibyśmy wspólnie się spotykać, aby móc pokonywać własne bariery zdrowotne, wytrzymałościowe, wiekowe. Chcielibyśmy również zachęcić do udziału we wspólnych treningach o charakterze rekreacyjno-biegowym, które być może u niektórych z Was przerodzą się we wspólne przygotowania do udziału w konkretnej imprezie sportowej – dodaje Radosław Światowy.

Pomysłodawca przedsięwzięcia zaprasza wszystkie chętne osoby zainteresowane inicjatywą  do udziału w pierwszym spotkaniu treningowym „Biegowej Świdnicy” (nazwa grupy ma charakter roboczy). Odbędzie się one w środę, 11 lutego o godz. 18:00 na terenie hali sportowej na osiedlu Zawiszów (hall główny).

Poprzedni artykułMłodzi piłkarze wystartowali w turnieju Jako Cup [FOTO, WIDEO]
Następny artykułJak pomóc dzieciom z Donbasu i Ługańska?