Strona główna Sport Piłka nożna Młodzi piłkarze wystartowali w turnieju Jako Cup

Młodzi piłkarze wystartowali w turnieju Jako Cup [FOTO, WIDEO]

0

Wspaniałe emocje towarzyszyły młodym piłkarzom, ich rodzicom i wszystkim kibicom zebranym w hali na osiedlu Zawiszów podczas turnieju JAKO Cup w kategorii rocznika 2004 rozgrywanego pod patronatem prezydenta Świdnicy.

CSC_5146

W niedzielę, 8 lutego na starcie turnieju stanęło 9 zespołów, z powodu problemów technicznych nie zdołała stawić się ekipa z Kostomłotów. W imprezie zobaczyliśmy dwie drużyny Polonii-Stali Świdnica kierowane przez Michała Korbeckiego i Mariusza Krupczaka, KS Polkowice, Śląsk Wrocław, filie Śląska z Wojbórza i Ołdrzychowic, Chojnik Jelenia Góra, Lotnik Jeżów Sudecki, a także zespół z Kondratowic.

Na finiszu najlepsi okazali się piłkarze Śląska, którzy w finale pokonali 4:2 KS Polkowice. W meczu o trzecie miejsce obserwowaliśmy derby powiatu jeleniogórskiego, w których Lotnik pokonał Chojnika stając na najniższym stopniu podium. Świdniczanie uplasowali się na piątej i siódmej pozycji na zakończenie imprezy.